Про Академію

Меню

СВЯТО ЛІЦЕЙНИХ КЛАСІВ в Інституті прикладної математики та інформаційних технологій МАУП

09 Листопада 2004 12:26

З нагоди відкриття ліцейних класів у Інституті прикладної математики та інформаційних технологій відбулася зустріч керівників середніх навчальних закладів Києва, педагогів, батьків та учнів з професорсько-викладацьким складом інституту. У привітальному слові віце-президент з навчально-виховної роботи Володимир Яровой ознайомив присутніх з історією та досягненнями Академії, розповів про організацією навчально-виховної роботи у підготовці спеціалістів високої кваліфікації, наукові досягнення студентів МАУП, які з року в рік стають переможцями на Всеукраїнських студентських олімпіадах.

Директор інституту професор Іван Бейко поінформував про впровадження в інституті високоефективних засобів комп’ютеризованого навчання з використанням інформаційних технологій не тільки для поглибленого вивчення математично-комп’ютерних дисциплін, але також і для вивчення іноземних мов. Посвідчення ліцеїстів разом із наборами навчальних підручників, виданих у Академії, отримали перших 88 школярів. Вони відвідали комп’ютерні класи інституту, де матимуть змогу опановувати нові знання для роботи на сучасних комп’ютерах і для подальшого навчання в Інституті прикладної математики та інформаційних технологій МАУП за новими спеціальностями комп’ютеризованого управління банками, фірмами, міністерствами та відомствами на всіх рівнях загальнодержавного управління – нового способу управління за допомогою математично-комп’ютерного прогнозування наслідків управлінських рішень у відшуканні найефективніших. До таких нових спеціальностей інституту належать програмне забезпечення автоматизованих систем, інтелектуальні системи прийняття рішень та прикладна математика в управлінні.

З початком навчання в ліцейних класах учнів привітали представники молодіжних організацій - Голова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Молодь третього тисячоліття” Юрій Нерубай, начальник управління Держкомспорту України Олександр Орел, віце-президент Міжнародного Фонду „Здорове дитинство” Григорій Шимшир’ян.

Гості, ліцеїсти та їх батьки ознайомилися з експонатами Виставки дитячих робіт, присвяченої заснуванню загальнонаціонального дитячого руху „Здоров’я молоді в її руках”. Урочистості завершилися святковим концертом художньої самодіяльності студентів МАУП.

Поділитися посиланням: