Меню

«Свято свят і торжество торжеств»

15 Квітня 2009 16:45

«Свято свят і торжество торжеств», — так іменують Великдень православні християни. Воскресіння Ісуса Христа — подія, яка стала символом перемоги добра над злом, світла — над темрявою. Саме на це свято очікують сьогодні всі православні віряни.

Напередодні Великодня Міжрегіональна Академія управління персоналом проводить активну підготовку до цього свята. Традиційно, протягом тижня, проводяться молебні. А в сам день Христового Воскресіння відбудеться святкове богослужіння в храмі, на яку зберуться студенти, викладачі та співробітники МАУП.

Духовне виховання в Академії підтримується на досить високому рівні. Традиційно на великі релігійні свята студентство МАУП відвідує дитячі будинки з благодійною акцією, вони привозять подарунки та виступають зі святковою концертною програмою.

На київському майданчику Міжрегіональної Академії управління персоналом споруджені православні каплиці, на сьогодні вже є діючий православний храм на честь Собору дванадцяти апостолів. Це дає можливість студенту ознайомитися з питаннями церкви, пізнати скарбницю православного життя на рівні богослужіння. Тому, в МАУП у неділю постійно проводиться Божественна Літургія. Крім того, на території Академії розташовані пам’ятники історії православної церкви, історії релігійного світу. Це алея релігійних мислителів-філософів, що дає можливість побачити вочевидь, що таке релігійне життя.

На рівні навчального процесу в Академії діє кафедра українського православ’я та теології, яка охоплює такі навчальні дисципліни, як «Введення в Теологію», «Основи християнської моралі», «Історія християнської церкви» та «Соціальна християнська доктрина». Ці предмети дають можливість сучасній молоді ознайомитися з основними питаннями життя церкви та віровчення.

Про особливості викладання в МАУП розповів доцент кафедри українського православ’я та теології Василь Стецяк: «Важливо, що викладачі кафедри українського православ’я та теології – це люди, які мають фахову і професійну богословську освіту і є кандидатами богослов’я. Лише на території Академії споруджений Собор дванадцяти апостолів, де ви можете почути сербський та хорватський спів. За Богослужінням співають студенти Київської духовної Академії, які приїхали на навчання із Сербії. Завдяки духовному вихованню більшість студентів усвідомлюють необхідність релігії і православної духовності у своєму житті».

Протодиякон Василь Стецяк радо вітає зі святом Світлого Христового Воскресіння: «В цей день будьте добрішими і милосерднішими. Христос Воскрес, зі святом Вас!».

Поділитися посиланням: