Меню

Танцювальний спалах Ганни Кононенко

28 Жовтня 2011 11:05

Як відомо, одним з найяскравіших конкурсів, які проводить Академія для своїх студентів є „Студентська красуня МАУП”. У 2007 році відкриттям цього конкурсу стала яскрава і неповторна першокурсниця Дніпропетровського інституту МАУП Ганна Кононенко, і не лише тому що дівчина вразила глядачів і журі, а й тому що цей конкурс змінив її життя.

-          Ганно, тоді перед конкурсом Ви лише почали навчання?

-          Так, я навчалася у Дніпропетровську за спеціальністю „Практична психологія”, після конкурсу я перевелася до Києва у Президентський університет МАУП, а тепер знову повертаюсь до Дніпропетровська, щоб закінчити там навчання. Життя склалося так, що я досі навчаюся у МАУП, закінчила третій курс, робота і постійні переїзди не дозволили мені закінчити навчання вчасно.

-          Які у Вас би досягнення за цей час, що пройшов після конкурсу?

-          Пів року після конкурсу я працювала у Балеті „Freedom”, потім їздила з танцювальними турами, згодом майже два роки працювала у танцювальному колективі Ані Лорак. Дуже стомилась і повернулася до Дніпропетровська. Після цього я працювала у журналі, на посаді генерального директора, насправді, це був новий журнал і я контролювала весь процес його створення. Зараз я вже працюю у компанії «Rainford»і зовсім змінила напрям діяльності.

-          Тобто Ви перестали займатися танцями попри талант і значні успіхи?

-          Так, я завершила танцювальну кар’єру. Я займалася художньою гімнастикою з чотирьох років, у 10 років почала танцювати. Потім була перерва у півтори роки, я закінчила театральне училище і знову почала танцювати. Тож, я присвятила досить велику частину життя танцям і вважаю, що цього достатньо. Власне, вступаючи до МАУП я була налаштована на навчання, отримання освіти і вже тоді збиралася покинути танці. Однак мене вмовили взяти участь у конкурсі це все змінило.

-          А що Вам дав саме конкурс?

-          Власне, якби я не пішла на конкурс „Студентська красуня МАУП”, то не потрапила б ні в шоу-бізнес, не повернулася б знову у танці. Якби не Академія нічого б цього не було. А щодо знань з практичної психології, то вони швидше знадобилися у житті, у спілкуванні з людьми, у розумінні себе, аніж у роботі.

-          Під час конкурсної програми ви представили дві неймовірні динамічні танцювальні постановки. Які у Вас були враження від конкурсу?

-          Пам’ятаю, що я була занурена у конкурс. Всі конкурсні номери ми ставили з партнером по танцях, готувалися, зшили костюми і приїхали. В принципі, для мене було не складно, тому що на той час я цим жила, закінчила театральне училище, голова працювала у цьому руслі.

-          Ваш виступ був дуже ефектний.. Вам не було шкода, що вибороли друге місце?

-          Для мене не було принципово, яке місце я посяду. Сама участь у конкурсі стала початком  певного етапу у моєму житті.

-          Які сьогодні цілі у Ганни Кононенко – віце-міс конкурсу „Студентська красуня МАУП – 2007”?

-          Сьогодні я прагну врешті закінчити навчання у Міжрегіональній Академії управління персоналом і здобути професію.

Поділитися посиланням: