Про Академію

Меню

«Театр життя на кожен день»,або тонка майстерність агротехніки

06 Березня 2007 12:48
«Театр життя на кожен день»,
або тонка майстерність агротехніки
 
Гра охоплює та пронизує усе наше життя.
Сім’я і кар’єра, діти та бізнес чекають від нас різної поведінки.
Виграє той, хто найкраще «натренований”…
 
¨     Чому одні люди нас приваблюють, а інші відштовхують?
¨     Як навчитись керувати випадком?
¨     Як відчути – ЩО, і головне ЯК потрібно говорити?
¨     Коли краще промовчати, коли потрібно встати і вийти, коли залишитись і сказати – інакше кажучи, ЯК відчути свою оптимальну поведінку.
¨     …… і таке інше.
 
Наш майстер-клас допоможе Вам:
Бути майстром імпровізації – це вміння керувати випадком. Інколи потрібно відчути – що, і головне Як потрібно говорити, а коли краще промовчати, коли потрібно встати, а коли сісти – інакше кажучи відчувати оптимальну поведінку. Дар завжди влучати в яблучко мають не всі і частіше за все він є інтуїтивним. Але ним можливо керувати та, що найголовніше – розвивати!
Стати харизматичною особистістю. Що таке харизма? Чому одні люди притягують, а інші відштовхують? Відповідь проста – Ваша Харизма вимірюється Вашою Акторською виразністю. А акторська виразність складається з найпростіших речей: пластики, міміки, голосу, голос включає інтонацію і т.д. Наша сумісна задача – розібратись, що є Ваш голос, що є Ваше тіло, що є Ваша душа. Душою не тільки можна але й потрібно працювати,  це також інструмент.
 
Проводить тренінг:
Анатолій Неєлов – художній керівник та засновник Театру – Студії імпровізації «Чорний квадрат». Автор методу «Тотальної імпровізації». Ведучий тренінгових курсів: «Майстерність актора для бізнесу», «Технологія агротехніки», «Імпровізація, як спосіб існування». Викладач Києво-Могилянської Бізнес Школи, а також індивідуальний консультант адвокатських контор, детективних агентств та юридичних фірм.
Поділитися посиланням: