Про Академію

Меню

Тренер футбольної команди «МАУП-Єдність» Сергій Коновалов та директор департаменту фізичної культури та спорту МАУП Мирон Ільницький гот

02 Липня 2010 20:30

Відомо, що наприкінці вересня 2009 року розпочався ІX Чемпіонат України з футболу серед вищих навчальних закладів і вже з того часу футбольна команда «МАУП-Єдність» активно і наполегливо готувалася до кожного футбольного матчу. 18 найсильніших футбольних команд серед ВНЗ України стали достойними суперниками для маупівськіх футболістів. У фінальній грі команда «МАУП-Єдність» зустрілася із досить сильним ФК «Тернопіль - Педуніверситет». Матч закінчився з рахунком 1:1. Однак, серія пенальті приносить перемогу «МАУП-Єдність» - 4:3. Вже скоро «МАУП-Єдність» поїде у Варшаву на Чемпіонат Європи з футболу серед ВНЗ і буде представляти там Україну. Щоб краще дізнатися про підготовку до вирішального змагання, ми зустрілися з тренером футбольної команди «МАУП-Єдність» Сергієм Коноваловим та директором департаменту фізичної культури та спорту МАУП Мироном Ільницьким.

Сергій Борисович, розкажіть про себе… Ви, здається, не так давно тренуєте футбольну команду «МАУП-Єність»?

Свого часу я сам був гравцем різноманітних футбольних клубів. Спочатку Дніпро, тоді Динамо «Київ». Потім я став тренером. Зараз треную Академію футболу, і мої вихованці невдовзі стануть студентами МАУП та захищатимуть честь Академії на різноманітних футбольних змаганнях. Тренером команди «МАУП-Єдність» дійсно став не так давно.

Розкажіть як проходить підготовка до Чемпіонату Європи з футболу серед ВНЗ. Чим займаєтесь, як налаштовані?

Зараз йде активна підготовка до Чемпіонату Європи: документація, організація, тренування – всі ці питання потрібно вирішити. Ось (Сергій Борисович показує на аркуш паперу на столі) список футболістів. Серед них потрібно відібрати кращих, які поїдуть на Чемпіонат.

Якими критеріями керуєтесь під час відбору? Чи враховуєте попередні заслуги футболістів?

Взагалі, яким би то не було змагання, під час відбору учасників, ми, насамперед, звертаємо увагу на належну фізичну підготовку. Заслуги – це добре, але це в минулому. Також ми розділяємо думку про те, що прізвищами у футбол не грають, грають - живі люди. Для того, щоб брати участь у змаганнях, спортсмен повинен відповідати певним нормам. А на зборах ми і побачимо фізичну підготовку кожного і відберемо для Чемпіонату Європи найкращих.

Як проходять тренування?

Перед від’їздом ми також плануємо провести п’ятиденний навчально-тренувальний збір і зараз обговорюємо місце проведення. На збір поїдуть 24 футболісти, і вже за результатами тренувань ми виберемо тих, хто буде змагатися на Чемпіонаті Європи. Серед учасників команди здебільшого ті, які брали участь у Чемпіонаті України, також учасники Універсіади. Крім того, додаються нові футболісті – молоді, перспективні, з відмінною фізичною підготовкою.

Розкажіть про хід змагань на Чемпіонаті Європи. Скільки команд будуть брати участь? Кого вважаєте за справжнього суперника?

Чемпіонат Європи серед ВНЗ буде проходити у Варшаві, розпочнеться він – 19 липня реєстрацією команд. Тому, 18 липня ми вже маємо прибути у Варшаву. Поки що до кінця не відомий склад учасників, які братимуть участь у Чемпіонаті Європи, це приблизно буде 12 – 16 команд, тому про суперників говорити важко. Перед змаганнями пройде жеребкування. Регламент – три групи по чотири команди, переможці груп виходять у фінальну частину. 25 липня відбудеться фінальна гра.

Мирон Йосипович, з яким настроєм вирушаєте в дорогу?

Настрій гарний та оптимістичний. Не будемо загадувати наперед, але їхати туди просто для участі – не правильно. Тому основна задача – здобути перемогу. А як воно буде – час покаже. Ми не вперше на Чемпіонаті, про МАУП там вже знають.

Що можете сказати про фінансування поїздки та спонсорську допомогу?

Керівництво МАУП завжди йде на зустріч, коли вихованці Академії здобувають перемоги на різного роду змаганнях. А чемпіонам Європи – це досить високий рівень. Тому МАУП всіляко допомагає в організації поїздки. Це і забезпечення автобусом євро-класу, і організація поїздки, і фінансування проживання. А наша задача – показати високий рівень на змаганнях, гідно представити Україну.

Бажаємо футбольній команді «МАУП-Єдність» перемоги! Всі студенти на дружній колектив МАУП вболівають за вас!

Поділитися посиланням: