Про Академію

Меню

Третя Міжнародна науково-практична конференція «Роль православних духовних цінностей у формуванні національної свідомості та громадянс

25 Березня 2005 16:13

Міжрегіональна Академія управління персоналом приділяє значну увагу вихованню нинішніх і майбутніх поколінь на основах високої моральності, поглибленні солідарності слов’янських та всіх православних народів у справі відродження  і розповсюдження вічних християнських цінностей.

25 березня в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулася Третя Міжнародна науково-практична конференція «Роль православних духовних цінностей у формуванні національної свідомості та громадянської позиції сучасної молоді».

Конференція розпочалась молебнем біля каплиці Святого Георгія Побідоносця, молебень відправив завідуючий кафедрою теології МАУП, кандидат богослов’я, протоієрей Діонісій Мартишин. З вітальним словом до учасників конференції звернуся президент МАУП та Міжнародної Кадрової Академії, заслужений працівник освіти України Георгій Щокін. Головуючий – ректор МАУП Микола Головатий надав слово почесним гостям конференції.

Урочисту частину продовжили врученням дипломів переможцям Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Православні духовні цінності – крок у майбутнє». У 2005 році МАУП вдруге проводить конкурс серед студентської молоді присвячений православним духовним цінностям. В конкурсі взяли участь 93 студенти з 46 вищих навчальних закладів, що свідчить про актуальність проблеми пошуку духовно-ціннісних орієнтирів в сучасному світі. До складу конкурсної комісії увійшли провідні науково-педагогічні працівники МАУП та інших навчальних закладів. Цього року диплом І ступеня отримав Богдан Славич (Національна академія внутрішніх справ України) за роботу «Історія Свято-Троїцького жіночого монастиря міста Немирова», диплом ІІ ступеня отримала Ірнна Мручок (Чортківський інститут підприємництва та бізнесу ТАНГ) за роботу «Християнська мораль – надійна основа морального виховання неповнолітніх засуджених», і диплом ІІІ ступеня – отримала студентка МАУП Олена Нестеренко за роботу «Сім’я як православна цінність в сучасному світі».

В ході пленарного засідання прозвучали доповіді директора Інституту культурологічних та етнополітичних досліджень імені Іларіона Київського МАУП професора Василя Яременка («Образ духовної людини у творах досекулярної літератури»), доктора технічних наук, директора Книжкової палати України Миколи Сенченка, настоятельки Одеського Архангело-Михайлівського монастиря ігумені Серафими («Актуалізація духовних цінностей православ’я у період суспільно-політичних трансформацій») та інших вчених та громадських діячів православного світу.

Між іншим, на цій конференції за вагомий особистий внесок у розвиток богословської науки, багатогранну просвітницьку діяльність, а також служіння високим християнським ідеалам ігуменя Серафима була нагороджена Золотою медаллю за досягнення в науці.

Поділитися посиланням: