Про Академію

Меню

Три значні листопадові події у Чернівецькій філії МАУП

21 Листопада 2013 12:33

Цього року традиційно студенти Чернівецької філії МАУП відзначили День студента. 14 листопада у стінах Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецької обласної ради у присутності начальника Департаменту освіти та науки, молоді і спорту Чернівецької ОДА Михайла Бауера, керівник апарату крайового парламенту Микола Борець вручив подяку та грошову винагороду студенту Філії Віталію Мандрику. Слід зазначити, що увага до студентів системи МАУП під час їх навчання – це запорука підвищення якості навчання, додатковий стимул для посилення ефективності здобуття знань.

Наступного дня секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин, який зазначив, що також є слухачем Національної Академії державного управління при Президентові України, тепло та по молодечому нагородив студентів вишів міста Чернівці, у тому числі й студента Чернівецької філії МАУП - Михайла Демидюка.

Урочистість і неординарність листопадових днів у Філії були внесені завдяки роботі експертної комісії від 18 до 20 листопада для проведення акредитаційної експертизи напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент», склад якої затверджено наказом Міністерства освіти і науки України, на чолі з головою експертної комісії Станіславою Пасєкою, доктором економічних наук, доцентом, професором кафедри менеджменту Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Заходи додали напруги у менеджмент роботи Філії, але це – не лише зримий і відчутний, але й приємний результат роботи не одного дня й місяця всього колективу та викладацького складу навчального закладу.

Поділитися посиланням: