Про Академію

Меню

Трішечки дива напередодні Дня святого Миколая

20 Грудня 2012 16:23

День святого Миколая – це завжди трішечки дива у стрімкому леті днів до новорічної ночі. Час, коли втілюються у життя дитячі мрії.

Але дива полягають у тому, що втілити їх у життя можемо лише ми самі.

В Академії щороку  традиційно проводиться загальноакадемічна благодійна акція «Студенти МАУП – дітям-сиротам», в рамках якої викладачі й студенти Академії збирають кошти для дитячих будинків, організовують концерти для дітей, закуповують все необхідне.

Цьогоріч студентові МАУП, іранцю за походженням Хоссейну Мірзаголі прийшла думка організувати благодійний концерт, протягом якого збиратимуться кошти для Притулку №1 Служби захисту дітей КМДА. Талановитий музикант і, як виявилось, не менш талановитий організатор, Хосейн запросив своїх колег-студентів та випускників МАУП – співаків та музикантів до кіноконцертного залу «Україна».

Отож, 18 грудня в МАУП відбувся благодійний концерт, у якому взяли участь Хоссейн Мірзаголі, Олександр Тихоненко, Катерина Степура, Алілі Парвін, Максим Красота, Яна Пилипчук, Денис Фролов, Павло Горешко, Анастасія Кравченко та Олександра Котенєва . Ведучим виступив Іван Серединський.

В програмі концерту дивно переплелись українські та світові композиції, витримані часом і обожнювані людьми багатьох поколінь: від класики Володимира Івасюка до Франка Сінатри. Слухачі натхненно підспівували Хусейну Мірзаголі, який виконав пісню гурту «Плач Єремії» «Вона» і  Катерині Степурі, яка заспівала «It’s my life» Bon Jovi.

Збір коштів продовжиться до 21 грудня, коли студенти й викладачі МАУП відвідають діточок з притулку №1 Служби захисту дітей КМДА. Кошти буде витрачено на солодкі подарунки дітям, фрукти, канцтовари, гігієнічні засоби, а також на озеленення приміщення притулку.

Марина Лавренчук

Поділитися посиланням: