Про Академію

Меню

Турнір з аеробіки в МАУП – свято грації та творчості

25 Березня 2010 14:10

Традиційний весняний турнір з танцювальної аеробіки відбувся днями в МАУП. Шість команд з інститутів та технікуму при МАУП взяли участь у змаганні і підготували яскраві креативні показові виступи на суд компетентного журі на чолі з майстром спорту зі спортивної гімнастики, доцентом кафедри спортивного виховання МАУП Світланою Кумсковою.

Турнір, як завжди розпочався урочистим парадом команд, кожна з яких несла табличку з назвою свого навчального підрозділу. З вітальним словом до учасників звернувся ректор МАУП Валерій Захожай: «Академія дбає про всебічний розвиток людини. Поряд з підготовкою до майбутньої професії в Академії проводиться велика робота щодо залучення студентів до занять спортом, тут працюють близько 25 спортивних секцій, студенти МАУП беруть участь у міжнародних чемпіонатах та чемпіонатах України з різних видів спорту і мають вагомі результати. Ми пишаємося своїми студентами, і ніщо так не радує нас, як їхні досягнення. Сьогоднішнім учасникам бажаю успіху і перемог, адже вони є для нас взірцем у прагнення бути кращими, бути першими, бути переможцями».

Наприкінці офіційної частини змагань голова журі наголосила, що команди демонструватимуть спортивно-танцювальні композиції з аеробним напрямком, акцентуючи увагу також на оздоровчому напрямку цього виду спорту, крім того, Світлана Яківна звернула увагу на критерії оцінювання: технічність, хореографію, творчий підхід, а також представила членів журі.

Цьогорічний турнір, безперечно, яскравий, барвистий і дуже креативний. Конкурсні виступи відрізнялися артистизмом, творчим підходом, подекуди навіть театральністю, а також запалом юності та енергійності. Романтичні, азартні, натхненні виступи зачарували глядацький зал.

 

«Студенти-учасники готувалися дуже наполегливо. Команди підійшли до підготовки танцю іноді навіть екзотично, у кожного була своя тематика композиції, своя назва. У цьому році студенти були дуже активні, задіяли у конкурсі навіть іноземних студентів. Ця небайдужість та ініціативність дуже приємна» - підкреслила голова журі Світлана Кумскова.

   

За підсумками виступів шосте місце з результатом 34,3 бали отримала команда Інституту соціальних наук, п’яте – Економіко-правовий технікум при МАУП (37,6), четверта сходинка – Інститут права (39.9). Призові місця і медалі переможців поділили таким чином:

ІІІ місце - Інститут менеджменту та бізнесу (40.0);

ІІ місце – Інститут міжнародної економіки та інформаційних технологій (40,5);

І місце – Інститут міжнародних відносин та лінгвістики (45,6).

  

Тож перехідний кубок Чемпіонату МАУП з аеробіки належить тепер новим чемпіонам, студентам Інституту міжнародних відносин та лінгвістики. «Ми вже четвертий курс, тож маємо значний досвід участі у турнірі, але цього року родзинкою нашого виступу є участь наших хлопців, хоча вони виступали вперше і готувалися лише 9 днів. Це було найскладніше – підготуватися за такий короткий термін. Наш інститут виграв кубок вперше і ми увійшли в історію турніру» - поділилися враженнями переможці – студенти Інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса.

Поділитися посиланням: