Твій шлях до успіху

21 Серпня 2010 09:38

Тобі 14-15 років? Ти учень 9-го класу? Можливо, сьогодні Ти вирішив змінити своє життя? З чого починати? Можливо з того,… що стати студентом. Так-так, не дивуйся, це можливо. Саме для Тебе існують вищі заклади освіти, які готують молодших спеціалістів. Один з них – Економіко-правовий технікум при Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Після закінчення дев’яти класів, чи не вперше у своєму молодому житті, випускники загальноосвітніх  шкіл мають зробити серйозний вибір: чи ще два роки пливти за течією в загальноосвітній школі, чи поринути у справді доросле життя і перетворитися зі школяра на студента. А вже вирішивши змінити своє життя, молода людина опиняється перед іншим, не менш важливим вибором: де здобути якісну середню освіту, витративши якомога менше грошей?

Технікум МАУП

Слід враховувати, що згідно з законом “Про освіту” в Україні запроваджена ступенева підготовка фахівців: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр. Таким чином, рівень молодшого спеціаліста є лише першим кроком у здобутті повної вищої освіти. Тобто навчання в технікумі є і престижним і вигідним. Сьогодні Економіко-правовий технікум при Міжрегіональній Академії управління персоналом має в собі всі переваги освітніх закладів цього типу.

По-перше, - це зменшення терміну загальноосвітньої підготовки. Молода людина на два роки раніше відчуває себе студентом.

По-друге, студенти технікуму економлять певний час, порівняно зі своїми однолітками-школярами, оскільки протягом перших двох років навчання передбачено опанування шкільної програми 12 класів.

По-третє, що є найголовнішим, мають можливість без іспитів продовжити навчання за своєю спеціальністю в одному з інститутів Президентського університету МАУП з третього курсу.

По-четверте, студенти нашого технікуму можуть жити справжнім студентським життям, наповненим безліччю цікавих подій і творчих проектів.

До того ж, навчання у ЕПТ вигідне і з точки зору економії коштів. Помірна ціна може зацікавити представників практично всіх соціальних верств населення. А випускники технікуму мають гарантовану знижку для подальшого навчання в МАУП.

Підготовка у технікумі здійснюється за спеціальностями, що відповідають напрямкам підготовки студентів в інститутах Академії:

  • організація виробництва (спеціалізації: організація зовнішньоекономічної діяльності, економіка та управління бізнесом, інформаційні системи в менеджменті, менеджмент туризму та готельного бізнесу, управління офісом);

  • соціальна робота (спеціалізації: соціально-правова робота, соціальна робота в міжнародних організаціях, соціальна робота в засобах масової комунікації (журналістика), психологія соціальної роботи);

  • бухгалтерський облік (спеціалізації: бухгалтерський облік, бухгалтерський облік в зовнішньоекономічній діяльності); 

  •  
  • фінанси і кредит;

  • правознавство;
  • обслуговування програмних систем і комплексів;

  • розробка програмного забезпечення

  • організація туристичного обслуговування.

Навчання у технікумі здійснюється на базі 9 класів. Відповідно, протягом першого навчального року студенти засвоюють програму середньої школи і протягом двох наступних років опановують обрану спеціальність. Після закінчення навчання випускники технікуму отримують атестат про повну загальну середню освіту та диплом молодшого спеціаліста.

Економіко-правовий технікум при Міжрегіональній Академії управління персоналом має два відділення: Дарницьке та Святошинське. Метою їх створення є бажання наблизити місце навчання до місця проживання студентів, враховуючи, по-перше, те, що середній вік студентів І курсу технікуму - 14-15 років, по-друге, тепер вони зможуть вигідніше використовувати свій час, а це значний “плюс” для завжди перевантаженого навчанням студента.

Девіз Економіко-правового технікуму – “надання якісної освіти за помірну ціну”. Навчальний процес забезпечує колектив досвідчених педагогів (1/3 з яких - безпосередньо викладачі Академії, кандидати та доктори наук), штатні психологи, уважні куратори, головне завдання яких - з одного боку - бути посередником між студентом та його батьками, а з другого - між викладачами та дирекцією технікуму. Куратори в технікумі керують студентами під час навчального процесу, слідкують за рівнем успішності, за відвідуванням, атмосферою в студентському колективі, допомагають в організації змістовного дозвілля і у вирішенні поточних питань, які можуть виникати у молодих людей. Зробити навчання своїх студентів не лише корисним, але й цікавим – ось мета колективу Економіко-правового технікуму при МАУП.

 

Економіко-правовий технікум при МАУП
м. Київ, пр-т Червонозоряний, 146, т.: 258-21-24, 524-61-86

Святошинське відділення
м. Київ, вул. Тулузи, 6-а, т.: 405-87-35, 536-49-00

Дарницьке відділення
м. Київ, вул. Вербицького, 14-г, т.: 560-37-73

Подільське відділення
м. Київ, пров. Межовий, 7, т.: 223-45-04

Поділитися посиланням: