Про Академію

Меню

«Творчо мислити, досягати своєї мети, прагнути пізнати незвідане» - кредо сучасного студента ЕПТ при МАУП

08 Лютого 2012 09:39

Нещодавно у стінах Міжрегіональної Академії управління персоналом  прозвучали вітальні слова випускникам Економіко-правового технікуму при МАУП. Перепустки у нове життя отримали колишні студенти ЕПТ відділення «Організація туристичного обслуговування».

Ведуча зборів - заступник директора з виховної роботи Економіко-правового технікуму при МАУП Світлана Прокопенко представила усім присутнім вельмишановну президію зібрання, до якої увійшли:  проректор з виховної роботи та довузівської підготовки Людмила Біжик, директор ЕПТ при МАУП Анатолій Гомон, заступник директора Інституту менеджменту та бізнесу МАУП Тетяна Самойленко, декан факультету заочних форм навчання Інституту менеджменту та бізнесу Жанна Семерей, заступник директора з навчально-методичної роботи ЕПТ при МАУП Сергій Черней, завідувач відділенням організації виробництва і туристичного обслуговування Ірина Олійник.

Для вітального слова запросили  проректора з виховної роботи та довузівської підготовки Людмилу Біжик: «Цей святковий день назавжди залишиться яскравим спогадом у ваших серцях. Сьогодні ви отримуєте диплом, один із перших та найважливіших документів вашого вже дорослого життя. Цей документ, наче путівка у самостійне життя. Набуті у технікумі знання все частіше ставатимуть у нагоді та відкриватимуть перед вами нові можливості та перспективи професійного зростання. Тож гідно несіть статус випускника Економіко-правового технікуму при МАУП».

З щирими побажаннями успіхів  до випускників звернувся директор ЕПТ при МАУП Анатолій Гомон і висловив свої вітання майбутнім студентам та запевнив, що не дивлячись на те, що вони йдуть у доросле та цікаве життя, винуватці свята назавжди залишаться у серцях кожного працівника технікуму: «Кожен з вас є частинкою наших сердець та нашого існування. Викладачі – це ті люди, які замінюють вам батьків на такий довгий термін навчання. Я щасливий від того, що ви досягли своєї мети і отримуєте свої перші дипломи. Бажаю вам завжди досягати своїх цілей у цьому житті!»

Вітальні слова прозвучали і відзаступника директора Інституту менеджменту та бізнесу МАУП Тетяни Самойленко. Тетяна Валентинівна привітала випускників, побажала їм успіхів у майбутньому та  запросила стати активними студентами Міжрегіональної Академії управління персоналом, розпочавши навчання у вищому навчальному закладі з 29 лютого цього року.  

Колишні студенти технікуму отримали дипломи  з рук проректора  з виховної роботи та довузівської підготовки Людмили Біжик та директора ЕПТ при МАУП Анатоля Гомона. Також окремим випускникам, які були опорою, окрасою та лідерами студентського життя, переможцями численних олімпіад та конкурсів, вручили грамоти за активну участь у громадському житті і за високі досягнення у різних галузях діяльності.

Вітаємо молоде покоління, яким випала честь будувати країну та творити своє майбутнє шляхом постійного навчання, самопізнання та саморозвитку.

Запрошуємо усіх випускників Економіко-правового технікуму та іншу молодь завітати в МАУП на День відкритих дверей 18 лютого та долучитися до дружньої сім’ї Академії.

Поділитися посиланням: