Про Академію

Меню

У Китаї повідомили про плани до 2020 року відправити ровер на Марс

02 Червня 2016 10:55

У світі відомо чимало ідей і проектів, спрямованих на освоєння Марса. Китай серйозно має намір підкорити Червону планету до 2020. У своїй першій місії країна піднебессі доставить на Марс свій ровер. Для тих, хто не знає ровер - це планетоход, тобто спеціальний космічний апарат, призначений для пересування по поверхні планети. Так що незабаром у Китаю буде власний транспортний засіб на Марсі.
Також проходила міжнародна аерокосмічна виставка, на якій був сам генеральний секретар Китайського національного космічного управління Тян Юлун (Tian Yulong), який дав такий коментар: «Ми приступили до проведення дослідницьких робіт для польоту на Червону планету». На виставці був так само наданий сам прототип ровера, який буде включений в марсіанську місію. Ровер буде складатися з орбітального апарату, що спускається модуля і шести коліс.
Поки проект китайської марсіанської програми не затверджений, але вчені вважають, що сумніватися в даному проекті немає сенсу. Одночасно з цим, Китай працює над ще однією програмою - Місячної місією, яка має на увазі відправку на поверхню супутника Землі повертається апарату для взяття проб грунту. Таку ж місію на Марс (з поверненням апарату назад) Китай запланував на 20-30 рік.

Поділитися посиланням: