Про Академію

Меню

У МАУП відбулась Інтернет-конфереція «Проблеми і перспективи соціально-економічного розвитку України в умовах європейської інтеграції»

14 Червня 2016 11:12

26 травня в Інституті міжнародної економіки та фінансів імені Святої Великої княгині Ольги відбулася II Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція "Проблеми і перспективи соціально-економічного розвитку України в умовах європейської інтеграції".

На початку конференції із вступним словом виступив директор Інституту міжнародної економіки та фінансів Валерій Захожай:

"Сьогодні ми вперше в Інституті проводимо конференцію у такому форматі. Тема проблем та перспектив соціально-економічного розвитку України в умовах європейської інтеграції дуже цікава та обширна. Ми, ініціатори та організатори Інтернет-конференції, сподіваємось, що всі її учасники отримають неабияке задоволення від наукової та фахової дискусії, а віртуальний робочий простір конференції стане у майбутньому стартовою площадкою для економістів нової генерації. Від імені Інституту міжнародної економіки та фінансів імені Святої Великої княгині Ольги вітаємо учасників II Всеукраїнської щорічної науково-практичної Інтернет-конференції "Проблеми і перспективи соціально-економічного розвитку України в умовах європейської інтеграції". Бажаю всім творчої наснаги, нових ідей та захоплення від наукової дискусії!"

Серед членів організаційного комітету конференції були:

Голова оргкомітету Захожай В.Б. – д.е.н., професор, директор Інституту міжнародної економіки та фінансів імені Святої Великої княгині Ольги.

Члени оргкомітету:

  • Романова Л.В. – д.е.н., професор, завідувач кафедри маркетингу.
  • Сафонова В.Є. – д.е.н., професор, завідувач кафедри теоретичної та прикладної економіки.
  • Дідур С.В. – д.е.н., професор, завідувач кафедри банківської та страхової справи.
  • Коваль М.І. – к.е.н., в.о. зав. кафедри обліку і аудиту.
  • Козлова А.І. – к.е.н., професор МКА, доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки.
  • Бігдаш В.Д. – доктор філософії в галузі економіки, заступник завідувача кафедри банківської та страхової справи.
  • Карбовська Л.О. – к.е.н., доцент, заступник завідувача кафедри маркетингу.
  • Тімко Н.І. – доктор філософії в галузі економіки, заступник завідувача кафедри фінансів і кредиту.
  • Михайленко О.В. – доктор філософії в галузі економіки, доцент кафедри обліку і аудиту.
  • Пирог В. В. – головний фахівець кафедри фінансів і кредиту.

Цікавими для обговорення стали такі доповіді:

"До проблеми формування маркетингової цінової політики підприємства" - Романова Лідія Василівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу ІМЕФ МАУП.

"Нові форми взаємодії освіти і бізнесу як необхідна передумова формування інноваційної стратегії розвитку країни" - Сафонова Віра Євгенівнадоктор економічних наук, завідувач кафедри теоретичної та прикладної економіки ІМЕФ МАУП.

"Особливості іноземного інвестування в економіку України" - Козлова Алла Іванівна, кандидат економічних наук, професор кафедри теоретичної та прикладної економіки ІМЕФ МАУП.

"Удосконалення системи бухгалтерського обліку з метою гармонізації інформаційного забезпечення суб’єктів міжнародного економічного середовища" - Гнилицька Лариса Володимирівна, доктор економічних наук, професор кафедри бухгалтерського обліку Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана.

"Стан та напрями розвитку корпоративного страхування в Україні" - Дідур Сергій Володимирович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри банківської і страхової справи ІМЕФ МАУП; Бігдаш Володимир Дмитрович, доктор філософії в галузі економіки, професор МКА, заступник завідувача кафедри банківської та страхової справи  ІМЕФ МАУП

"ІТ-технології як шлях до підвищення конкурентоспроможності підприємств"- Коваль Микола Івановичкандидат економічних наук, старший науковий співробітник, доцент, професор МКА, в.о. завідувача кафедри обліку і аудиту ІМЕФ МАУП, заслужений економіст України; Козленко Олександр Юрійовичаспірант кафедри обліку і аудиту ІМЕФ МАУП.

За підсумками конференції розміщений збірник матеріалів на сайті МАУП

Поділитися посиланням: