Про Академію

Меню

У МАУП відбулась зустріч студентів технікуму із письменником Володимиром Дмитренком

29 Вересня 2015 11:36

«Історія – це лірика чи епос?  У нашій свідомості вона органічніше співвідноситься з епосом. Історія для нас – це масштабність суспільно вагомих подій, епохальність ситуацій, зіткнень, часто виражених у  військових колізіях, поєдинках, придворних інтригах» такими філософськими роздумами розпочалася зустріч студентів технікуму із відомим письменником.

24 вересня у читальному залі гуманітарної літератури Міжнародного бібліотечно-інформаційного центру МАУП  відбулася зустріч студентів Економіко-правового технікуму із відомим письменником Володимиром Дмитренком. Темою зустрічі стали «Таємниці володарів Риму».

Володимир Дмитренко історик, політолог, аналітик військової розвідки (під час роботи у військовій розвідці займався розробкою математичних методів прогнозування подій у сучасному світі), експерт із питань аналізу політичної та економічної інформації, автор наукових розвідок та книжок з історії Стародавнього Риму та аналітичних статей щодо сучасної політичної світової інфраструктури, автор статей із проблем сучасної геополітики, опублікованих в Україні, Росії та Чехії.

Спілкуючись зі студентами, Володимир Вікторович розповів про створення книг циклу «Життя та долі володарів Риму», «Римські імператори», закцентувавши увагу на тому, що потрібно вивчати історію. У своїй розповіді про таємниці царювання володарів Римської імперії письменник підкреслив зв’язок далекого минулого і сучасності, зокрема як спадщина Стародавнього Риму впливає на наше життя.

Книги Дмитренка написані в науково-популярному стилі й читаються як детективні романи, тому чимало студентів зацікавилися де саме можна знайти доробки автора. Варто відзначити, що книжки Володимира Вікторовича отримують схвальні відгуки, як професійних політиків, так і професійних істориків і політологів. Його книжка праця «Розвідка та інші таємні служби Стародавнього Риму і його супротивників» прийнята до бібліотечного фонду найавторитетнішого наукового товариства з історії стародавнього Риму у Лондоні.

Наприкінці зустрічі працівники Академії та студенти подякували письменникові за цікаву розповідь, побажали творчого натхнення, і на згадку про зустріч подарували книжку видавництва Академії.

Також цього дня в бібліотеці працювала тематична виставка «Таємниці володарів Риму», де були зібрані книги та історичні публікації, присвячені цій темі.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: