Про Академію

Меню

У МАУП відбулися щорічні змагання зі стрітболу

03 Листопада 2015 10:51

2 листопада в Міжрегіональній  Академії управління персоналом пройшли щорічні змагання зі стрітболу серед студентських команд.

Бойовий настрій суперників відчувся із перших розіграшів. Команди вели запеклу боротьбу на ігровому майданчику і ні на мить не поступалися одна одній. У фіналі зійшлися команди Деснянського економіко-правового коледжу та Міжнародного підготовчого інституту.

За результатами змагань призові місця розподілилися таким чином:

3-є місце посіла команда Інституту реклами;

2-го сходинку зайняла команда Міжнародного підготовчого інституту;

1-е місце і кубок переможців здобули стрітболісти Деснянського економіко-правового коледжу.

Довідка: З’явився цей вид спорту у 1950-х роках у бідних кварталах США. Стрітбол – це вуличний баскетбол, який відрізняється від класичного кількістю гравців та зоною гри. У змаганні  беруть участь 2 команди. Кількість гравців команди може змінюватись, однак зазвичай в командах їх по 3. Невід'ємною частиною стрітболу, що вирізняє її від баскетболу, є заохочуване виконання трюків з м'ячем під час гри та різноманітних слем-данків (slam dunk). Іншою особливістю стрітбола є можливість «грубої» гри, тобто використання деяких силових прийомів та відволікаючих маневрів для проходу до кільця суперника. Стрітбол прийшов в Україну у 1995 році. З цього часу його розвитком займається федерація баскетболу України.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: