Про Академію

Меню

В Академії відбулося нагородження футбольної команди НУФВСУ-МАУП

22 Червня 2016 13:49

17 червня в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулося нагородження футбольної команди НУФВСУ-МАУП з нагоди тріумфальної перемоги у Чемпіонаті Вищої Ліги ФАСК.

На урочистостях були присутні:

  • ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом Микола Несторович Курко;
  • віце-президент Федерації футболу м. Києва, віце-президент Футбольної асоціації міста Києва Фелікс Якович Петров;
  • директор Департаменту фізичної культури та спорту МАУП Мирон Йосипович Ільницький.

Від імені Наглядової ради та ректорату Микола Несторович привітав команду тріумфаторів з перемогою в Чемпіонаті, побажавши футболістам нових спортивних здобутків.  Ректор МАУП нагородив усіх гравців та тренера команди НУФВСУ-МАУП почесними грамотами  за високі досягнення в спорті, зокрема перемогу в Чемпіонаті м. Києва з футболу  в сезоні 2015-2016 рр. серед команд вищих навчальних закладів.

Із вітальним словом виступив і Фелікс Якович Петров:

 «Сьогодні мені дуже приємно бути на нагородженні команди НУФВСУ-МАУП,  команди, яка демонструє якісний студентський футбол.  Мені також приємно, що майже усі ви з малечку займаєтесь цим видом спорту, багато кого я пам’ятаю за прізвищами на різних дитячих та юнацьких футбольних змаганнях. А сьогодні ви представляєте сузір’я двох вишів. Об’єднавшись у одну команду сьогодні саме ви задаєте тон у студентському футболі. Ви довели у цьому сезоні, що ви найкраща команда міста Києва!»

З нагоди перемоги віце-президент нагородив ювілейною медаллю Федерації футболу м. Києва ректора Академії Миколу Несторовича Курка за вагомий внесок у розвиток студентського спорту.  

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: