Про Академію

Меню

У Балканському центрі відкритої освіти МАУП пройшли державні іспити

10 Березня 2011 16:11

Міжрегіональна Академія управління персоналом постійно розширює кордони свого освітнього простору. Академія  має структурні підрозділи не лише в Україні, але й за кордоном.  Одним з таких осередків є Балканський навчально-консультаційний центр відкритої освіти. МАУП має 17 зарубіжних навчальних підрозділів по всьому світі, а саме: у Польщі, Чехії, Болгарії, Молдові, Придністров’ї, Росії, Азербайджані, Грузії, Вірменії та інших країнах. В Болгарії зосереджено три центри: два в Софії і один у Варні.  

Балканський навчально-консультаційний центр відкритої освіти працює з 2007 року. Загальна кількість студентів коливається в межах 150 – 200 осіб. Нещодавно тут відбулися державні іспити. Державна атестація проходила в місті Благоєвград неподалік від Софії. Державні іспити у формі тестів складали студенти спеціальностей «Економіка та управління бізнесом»  та «Облік і аудит» освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр. До складу державної екзаменаційної комісії увійшли директор Балканського центру відкритої освіти доктор юридичних наук, професор Ілля Іллієв, директор Департаменту міжнародної освіти доктор філософії Ірина Климкова, а також професори, доктори економічних наук  - члени екзаменаційної комісії. Загалом було атестовано двадцять осіб і всі  вони показали хороший рівень підготовки. Деякі випускники вже працюють в міжнародних фірмах і мають власний бізнес.

Тож, бажаємо студентам Балканського навчально-консультаційного центру відкритої освіти МАУП і надалі показувати високі результати у навчанні.

Поділитися посиланням: