Меню

У добру путь, шановні випускники!

07 Липня 2009 16:35

Випускні мотиви, такі хвилюючі для студентів, батьків та педагогів лунають в усіх підрозділах Міжрегіональної Академії управління персоналом. У ці дні Технікум приймає у свої лави молоду зміну, а випускники покидають стіни цього навчального закладу.

Сьогодні – важлива і радісна подія, випуск студентів Економіко-правового технікуму при МАУП. У цей сонячний день перепустки у нове самостійне життя отримали студенти, які завершили навчання за напрямами «Економіка і підприємництво» та «Комп’ютерні науки».

Під звуки «Гаудеамусу» до переповненого кінозалу «Україна» ввійшли поважні члени президії: ректор Академії Валерій Захожай, проректор з виховної роботи МАУП Людмила Біжик, директор Економіко-правового технікуму при МАУП Анатолій Гомон, заступник директора з навчально-методичної роботи ЕПТ при МАУП Тетяна Колесник, завідуюча відділенням «Економіка і підприємництво» Оксана Сморжова, завідуюча відділенням «Комп’ютерні науки» Ірина Олійник. Урочисті збори провела заступник директора з виховної роботи ЕПТ при МАУП Світлана Прокопенко.

З вітальним словом і запрошенням до навчання випускників технікуму звернувся ректор Академії Валерій Захожай: «Сьогодні ви – переможці, а диплом – це посвідчення ваших успіхів. Продовжуйте навчання! Чекаємо на вас в Академії!». Згадує перший випуск Технікуму проректор з виховної роботи МАУП Людмила Біжик: «Сьогодні - десятий ювілейний випуск студентів Технікуму. Щиро дякую батькам та викладачам, які виховали таких талановитих дітей. Адже студенти Технікуму – це активна і обдарована молодь, яка постійно приймає участь у всіх позанавчальних заходах. Творчих злетів, шановні випускники!». З прощальними вітальними словами звернувся директор Економіко-правового технікуму при МАУП Анатолій Гомон, для якого кожен випускник – це частинка власного серця: «Головною нашою славою і гордістю завжди будуть досягнення тих, кого ми готуємо до життя. І якщо серед вас будуть народні депутати і державні діячі, науковці і підприємці, дипломати і менеджери вищої ланки, ми будемо вважати це найбільшим успіхом. Будьте активними і наполегливими, використовуйте кожен момент для того, щоб набути досвіду!»

Серед випускників є такі, з якими особливо важко прощатися, тому що за роки навчання вони стали опорою і окрасою студентського колективу. Тому, керівництво відмітило справжніх зірок, які сяяли усі три роки – студентів-активістів, спортсменів, артистів, лідерів студентського самоврядування, переможців численних олімпіад, конкурсів, змагань почесними грамотами.

Від імені усіх батьків зі словами вдячності звернувся Костянтин Саленко: «Особлива подяка викладачам, а студентам – знайти гідне місце собі і своїм знанням». Студенти активісти Антон Бутар і Антон Демьянченко від імені всіх випускників подякували батькам та педагогам.

Щиро вітаємо випускників – тих, хто власними подальшими успіхами, злетами і трудовими подвигами примножить славу вітчизняної освіти і Міжрегіональної Академії управління персоналом зокрема.

А ЕПТ при МАУП щиро запрошує цьогорічних випускників шкіл приєднатися до дружньої студентської сім’ї.

 

Поділитися посиланням: