Меню

У добру путь, шановні випускники!

28 Липня 2010 11:03

Нещодавно в стінах Міжрегіональної Академії управління персоналом відбувся випуск студентів заочної форми навчання Україно-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики. У цей радісний день дипломи отримали близько ста студентів освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавр і магістр спеціальностей «Менеджмент», «Політологія» та «Філологія».

На урочистих зборах, присвячених врученню дипломів, були присутні: проректор з наукової роботи Микола Головатий, директор Інституту міжнародних відносин та лінгвістики Лілія Шостак, заступник директора Олександр Дикарєв, завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Іван Дахно, заступник завідуючого кафедри політології Віра Гапоненко та інші.

Слова вітань прозвучали від проректора з наукової роботи Миколи Головатого, який оголосив показники успішності студентів та побажав успіхів у житті: «Сьогодні ви отримуєте дипломи. Щиро вітаю студентів з цією радісною подією. Щастя вам, здоров’я і нехай Бог вас усіх береже!».

Директор Інституту міжнародних відносин та лінгвістики Лілія Шостак привітала своїх вихованців з отриманням дипломів: «Відсьогодні ви – дипломовані спеціалісти, від яких залежить подальше життя. Нехай доля вам постійно усміхається. Запрошуємо всіх продовжити навчання в аспірантурі та докторантурі МАУП»

Так, перед студентами відкрита дорога в життя. Більшість із випускників – вже працюють, і отриманий диплом стане помічником в подальшій кар’єрі. Хтось захоче продовжити навчання і здобувати наукові ступені. Інші ж отримають першу в житті роботу. Та яким би не було подальше життя випускників, важливо, щоб вони пам’ятали про навчання в Академії. Успіхів вам, шановні випускники!

Поділитися посиланням: