Про Академію

Меню

У Хмельницькому інституті МАУП відбувся щорічний V Фестиваль психології розвитку «Бути живим»

27 Липня 2012 10:08

Щорічно у Хмельницькому інституті МАУП кафедрою психології та соціально-гуманітарних дисциплін проходитьтиждень психологічних знань, в межах якого проводяться різного роду наукові заходи на психологічну тематику. Так, цього року вперше на базі інституту відбувся щорічний V Фестиваль психології розвитку «Бути живим», де практикуючі психологи України провели близько 70-ти майстер-класів: гештальттерапія, танцювально-рухова терапія, сімейна системна терапія, когнітивна терапія, арт-терапія, психосоматика, НЛП-техніки, слов’янські методики зцілення, древня мудрість Аюрведи, техніки зцілення жіночої сили, техніки релаксації, психологія стосунків, системні сімейні розстановки, техніки масажу тощо.

Для студентів та усіх тих, кого цікавить психологія і власний особистий розвиток, це була унікальнаможливість познайомитись з різноманітними тренінговими програмами, авторськими методиками, практиками особистісного розвитку й самовдосконалення. Відвідувачам фестивалю були запропоновані нові відчуття, нові погляди на себе, умови для трансформації, а також інтенсивне навчання у гештальтерапевтів, бізнес-консультантів, психотерапевтів, майстрів тілесних практик, сімейної системної терапії тощо.

У рамках фестивалю було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Суспільство ХХІ століття: соціально-психологічні проблеми гармонізації та гуманізації». У ці дні, незважаючи на літнє тепло, інститут був переповнений студентами та гостями заходу, які брали участь у конференції. Кожен із присутніх відкрив щось нове для себе, а студенти спеціальності «Психологія» черговий раз переконалися у правильності свого професійного вибору.

Відкрив конференцію вітальним словом директор ХІ МАУП Білий Леонід Григорович. У науковому зібранні взяли участь не тільки провідні науковці, практикуючі психологи Хмельницького, але й інших міст України. У ході обговорення актуальних проблем сьогодення взяли слово представники різних сфер діяльності: педагоги, лікарі, соціологи, навіть священики, і звісно, психологи.

 

Науковцями було порушено низку питань, які хвилюють як підростаюче, так і доросле покоління. З цікавими доповідями виступили: секретар Хмельницької Єпархії УПЦ, завідувач кафедри українського Православ’я і теології ХІ МАУП Дацюк Олександр; провідний психотерапевт обласної клініки залежності, ведуча навчальних програм по системній сімейній терапії і залежній терапії з Дніпропетровська Валерія Крупнова; директор Вінницького Міжрегіонального інституту гештальттерапії та мистецтва, асистент Вінницького національного медичного університету імені Пирогова Сергій Міщук, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Хмельницької державної адміністрації Олександр Данилюк, старший викладач кафедри педагогіки та психології Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Галина Войтович.