Про Академію

Меню

У казку треба вірити! - майстер-клас з казкотерапії у МАУП

26 Березня 2012 10:34

Нещодавно у Міжрегіональній Академії управління персоналом  в Інституті соціальних наук та самоврядування відбувся майстер-клас з казкотерапії. Провела його тренер-психолог Яна Годун, студентка 4 курсу стаціонарної форми навчання Інституту соціальних наук та самоврядування. На тренінг були запрошені студенти третього курсу ІСН, котрі із задоволенням поринули у світ створення своєї казки підсвідомості.

Перед проведенням майстер-класу ми поспілкувалися з тренером-психологом Яною про її роботу з казкотерапією.

Як Ви почали працювати з казкотерапією?

Я сама пройшла цей  курс, і мені він дуже сподобався. Захотілось вкласти в цю методику щось своє, що і призвело до розробки сьогоднішнього тренінгу.

І які результати вашої дослідницької та практичної роботи?

Казкотерапія – це шлях до пізнання себе. Мені дуже подобається цей спосіб, тому що він  справді діє, переконалась в цьому з власного досвіду. Саме тому і присвячую цій роботі свій час. Також я займаюся з дітьми, робота з якими проходить у вигляді тренінгів. Мені легко знайти контакт з малечою, тому що вони  розмовляють мовою казок.

Чого б Ви хотіли досягти, провівши цей майстер-клас?

Хочу показати студентам, що це дуже дієва практика, з нею можна працювати, включаючи її до терапевтичних процесів. І це по дитячому цікаво.У казку треба вірити!

Хто може бути учасником такого тренінгу?

Такі тренінги можуть відвідувати як діти, так і дорослі. Тут немає чіткого розмежування. Кожен знайде для себе щось своє.

Які Ваші плани на майбутнє?

Дуже хочеться розвиватися надалі, проводити тренінги на інші теми, використовуючи інші методики, курси. Дуже подобається працювати з дітьми та підлітками, чим я наразі й займаюсь паралельно з навчанням. Дуже подобається сімейна та парна консультація. Думаю у майбутньому буду працювати в цьому напрямку.

Які емоції Ви б побажали студентам Академії отримати від вашого майстер-класу?

Мені би дуже хотілося, щоб сьогодні студенти відчули можливості та дієвість цього методу настільки, наскільки це відчула я. Щоб вони повірили в його силу і надалі могли також використовувати у своїй практиці цей метод.

У разі, якщо будуть бажаючі відвідувати заняття й надалі, Яна розказала про програму тренінгів,  під час яких будуть вивчати:

  • як написати індивідуальну казку для дітей, підлітків, дорослих;
  • як правильно обирати героїв, сюжет;
  • які бувають типи та види казок;
  • алгоритм написання казок;
  • інші доповнюючи та цікаві методи створення казки;
  • як писати казку для пізнання себе та у ролі психолога для своєї психологічної практики.
Поділитися посиланням: