Про Академію

Меню

У МАУП обговорили стратегії розвитку альтернативної енергетики

23 Жовтня 2014 14:20

17 жовтня в Інституті міжнародної економіки та фінансів імені Святої Великої княгині Ольги  Міжрегіональної Академії управління персоналом відбулося засідання гуртка «Економіст» у формі науково-практичного круглого столу.  Тему засідання було обрано досить актуальну – «Сучасні формації розвитку підприємств альтернативної енергетики в контексті економічної безпеки держави».

До участі у обговоренні були запрошені науковці, викладачі, аспіранти, студенти, представники органів законодавчої та виконавчої влади, підприємств і організацій.

«Сьогодні ми з вами розглянемо актуальні проблеми в сфері теоретичних та практичних питань розробки концепцій і стратегій розвитку підприємств альтернативної енергетики, адже ця тема є пріоритетною в забезпеченні енергонезалежності та енергоефективності економіки України»– розпочала засідання круглого столу кандидат економічних наук, доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки ІМЕФ Марина Климчук.

У ході круглого столу прозвучала низка цікавих доповідей. Серед основних напрямів, які розглядали доповідачі були:

  • сучасні тенденції та актуальні питання розвитку енергетики;
  • активізація нововведень як пріоритетна складова конкурентних стратегій виробників палива;
  • засади державної політики підтримки розвитку альтернативних джерел енергії в Україні;
  • шляхи формування сприятливого інноваційно-інвестиційного клімату підприємств альтернативної енергетики: акцент на «зелений тариф»;
  • нормативно-правова база у сфері альтернативної енергетики;
  • соціально-економічні та екологічні компоненти  в системі розвитку альтернативної енергетики та інші.

В процесі круглого столу доповідачам ставили чимало питань, оскільки тематика засідання є досить актуальною і нагальною в наш час.

За результатами засідання науково-практичного круглого столу було сформовано резолюцію для врахування наданих пропозицій при розробці програм з енергоефективності та проектів підтримки розвитку підприємств альтернативної енергетики.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: