Про Академію

Меню

У МАУП пройшла лекція на тему «Культура статевих стосунків»

12 Лютого 2015 14:39

У сучасному суспільстві побутує думка, що коли говорять про культуру статевих стосунків, обов’язково мається на увазі виключно проблема ВІЛ-СНІДу. Однак, на думку лікаря Отто Стойки, це хибне уявлення.

Тож, щоб розвінчати ці міфи, головний лікар міського центру здоров’я Отто Стойка завітав із лекцією до студентів Міжрегіональної Академії управління персоналом. «Зараз у вас активний життєвий вік. – відзначив лектор, звертаючись до студентів. – Тому вже сьогодні ви повинні розуміти, що статева культура тісно пов’язана із вмінням спілкуватися. Психологічна, статева і соціальна зрілість є головними у спілкуванні і створенні стосунків між чоловіком і жінкою». Отто Олександрович відповів на основні питання, які виникають у молодих людей на початку створення відносин, зокрема: «Що таке закоханість?», «Що таке кохання?», «Як ефективно спілкуватися?», «Як зрозуміти, що тебе кохають?».

 

Також лікар торкнувся теми ВІЛ-СНІДУ, відзначивши: «Толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей – це важливий елемент нашої культури». Отто Олександрович підкреслив, що таку ідею треба нести сьогодні в маси, і відзначив, що хворих на ВІЛ бояться через необізнаність.

Наприкінці лекції студенти переглянули документальний фільм про життя і долю людей, яким поставили діагноз ВІЛ або СНІД, про труднощі, з якими вони зіштовхуються у повсякденні, і про їхню соціальну відчуженість суспільством.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: