Про Академію

Меню

У МАУП пройшла науково-практична конференція «Актуальні проблеми геополітики, геоекономіки та міжнародних відносин»

07 Березня 2013 15:26

5 березня в Українсько-Арабському інституті міжнародних відносин та лінгвістики Аверроеса відбулась міжнародна науково-практична конференція на тему «Актуальні проблеми геополітики, геоекономіки та міжнародних відносин». У ній взяли участь студенти ІІ-Vкурсів ІМВіЛ, а також студенти інших вузів з усієї України.

У складі організаційного комітету були директор ІМВіЛ, завідувач кафедри міжнародних відносин та міжнародної інформації, доктор економічних наук, професор Колганов Сергій Олексійович; заступник директора Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверроеса, заступник завідувача кафедри міжнародних відносин та міжнародної інформації, кандидат історичних наук, доцент. Журжа Ірина Валеріївна; декан факультету стаціонарних та заочних форм навчання Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверроеса, доктор філософії в галузі економіки Казак Оксана Олексіївна; доцент кафедри міжнародних відносин та міжнародної інформації, кандидат політичних наук Боринська Ольга Леонідівна; доцент кафедри міжнародних відносин та міжнародної інформації, доктор філософії в галузі політології Масловська Олена Миколаївна та доцент кафедри міжнародних відносин та міжнародної інформації, доктор філософії в галузі міжнародних відносин Алєксєйченко Олександр Володимирович.

Оксана Олексіївна Казак у своєму вітальному слові висловила свої сподівання щодо того, що проведення таких конференцій стане доброю традицією для студентів Інституту міжнародних відносин та лінгвістики, адже ґрунтовна наукова робота - це завжди надійна основа для блискучої практики.

Боринська Ольга Леонідівна звернулась перш за все до тих, для кого ця конференція стала першою, і побажала їм успішного старту. А тим студентам, які вже мають досвід участі у практично-наукових конференціях, вона порадила не зупинятись на досягнутому і продовжувати самовдосконалюватись.

Конференція мала дві секції: «Основні тенденції розвитку міжнародних відносин на сучасному етапі» та «Проблеми визначення зовнішньополітичної стратегії України».

Студенти, які виступили на конференції, продемонстрували цікаві дослідження та високий рівень підготовки.

Програму конференції Ви можете переглянути тут.

 

Марина Лавренчук

Поділитися посиланням: