Про Академію

Меню

У МАУП пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Підприємницьке безпекознавство в Україні»

03 Березня 2011 11:35

Днями в  конференц-залі МАУП відбулась перша  Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Підприємницьке безпекознавство в Україні: історія, теорія, практика».

Відкрив конференцію Микола Нестерович Курко, проректор МАУП – генеральний директор Президентського університету, директор Інституту права, привітавши всіх, хто зібрався в конференц-залі та представив тих, хто був у почесній президії: проректора з наукової роботи МАУП Миколу Федоровича Головатого, Валерія Павловича Прошка - першого віце-президента Європейського університету управління  безпеки та інформаційно-правових технологій, Олександра Івановича Попова - ректора Української академії бізнесу та підприємництва, Сергія Яковича Біленького - головного редактора ділового журналу з безпеки «Бізнес та безпека», Петра Дмитровича Біленчука - доцента кафедри криміналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Едуарда Івановича Низенка - заступника завідувача кафедри правоохоронної діяльності Інституту права МАУП, Валерія Львовича Підпалого - завідувача кафедри правоохоронної діяльності Інституту права МАУП.

Після привітання Микола Нестерович передав слово учасникам, що виступали з науковими доповідями.

Ректор Української академії бізнесу та підприємства Олександр Іванович Попов наголосив: «Сьогодні дуже важливо готувати професіональних підприємців, тому що без них немає демократії в державі. Більше половини національного валового внутрішній продукту виробляється завдяки підприємницькій діяльності. Тож наша країна має стати стабільною та перспективною державою». 

Наукові доповіді, які висвітлювалися на конференції були присвячені таким темам:

«Підприємницьке безпекознавство в Україні: історіографічні, правові та праксеологічна засади», «Концептуальні засади підприємницького безпекознавства в Україні: конкурентна розвідка в ринковому середовищі», «Безпека підприємницької дільності в сучасних умовах», «Конституційні засади інформаційної безпеки», «Правоохоронна діяльність по забезпеченню безпеки підприємництва», «Загрози інформаційних безпек», «Безпека підприємництва: вітчизняний і зарубіжний досвід», «Актуальні проблеми безпеки», «Правові засади безпеки підприємства» та багато інших.

На зібранні були присутні гості з банківських структур, ділових, бізнесових  кіл, науковці, вчені, студенти з різних українських вузів, переможці з Малої Академії наук. Не дивлячись на те, що статус конференції був Всеукраїнським, на заході були присутні представники з Європейського союзу та міжнародних установ.

З приводу цієї конференції було підготовлено виставку, на якій були представлені книги з українознавства, підручники, навчальні посібники видавництва МАУП. Однією з причин проведення конференції була презентація книги «Підприємницька безпекознавство в Україні», авторами якої стали викладачі Інституту права МАУП Низенко Е.І., Біленчук П.Д.,  Семаков Г.С., Міщенко А.В.

З приводу виходу у світ цієї книги Петро Дмитрович Біленчук, доцент кафедри криміналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, а також один із авторів книги, зауважив:  «Питання підприємницької безпеки сьогодні надзвичайно важливе в державі. Тема бізнесу та підприємництва є актуальною на сьогодні і буде доречною в майбутньому. Проблеми економічної, інформаційної, екологічної та продовольчої  безпеки чекають на своє вирішення. І в книзі «Підприємницька безпекознавство в Україні» можна знайти багато відповідей та шляхів вирішення таких проблем».

 

Академія - перший в Україні навчальний заклад, який видав книгу такої тематики та формату.

Поділитися посиланням: