Меню

У МАУП розпочались вступні екзамени

20 Липня 2006 15:06
    
    Літо — пора відпочинку. Можна зануритись у прохолодні хвилі або ж розслаблено повалятися на піску, гріючись на сонці. Однак для декого це літо напружене, як ніколи, адже треба ще здати екзамени, щоб восени гордо  називати себе студентом. І ось, нарешті, розпочалась пора вступних іспитів. 18 липня у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулось написання диктанту з української мови.
    Деякі абітурієнти вже відпочивають. Для них пора хвилювань давно завершилась. Це 338 випускників підготовчого відділення, 61 випускник ліцею МАУП, 6 переможців олімпіад Академії, а також 19 медалістів, які успішно склали співбесіду. Вони вже можуть називати себе студентами.
    Найбільш популярними виявилися спеціальності: психологія, правознавство, міжнародні відносини, менеджмент та банківська справа.
    На наступному тижні відбудуться вступні іспити у двох навчальних закладах при МАУП — в Економіко-правовому технікумі при МАУП та у Деснянському Економіко-правовому технікумі. 621 абітурієнт поборються за право навчатися у цих закладах на денній формі. Також відбудуться вступні екзамени на заочну форму навчання.
    Тим, хто не встиг подати документи, не слід впадати у розпач. Ви ще зможете вступити до Академії у серпні, коли буде відбуватися додатковий набір студентів на наявні вільні місця. Про початок серпневої вступної кампанії буде оголошено згодом.
А поки побажаємо успіхів тим абітурієнтам, для яких вступні випробування у самому розпалі.

Хай буде ясна пам’ять, тоді й знання у Вас засяють!

Поділитися посиланням: