Про Академію

Меню

У МАУП урочисто відлунав 15-й випуск Академічного ліцею

12 Червня 2013 16:21

У МАУП відбувся п‘ятнадцятий випуск Академічного ліцею. Десятки колишніх школярів отримали атестати зрілості – квитки в світле майбутнє, у доросле життя.

Урочисте вручення атестатів відбулося в кіноконцертному залі «Україна» Президії Академії. На урочистих зборах, присвячених цій важливій у житті кожного школяра події, були присутні викладачі та керівництво ліцею, батьки та родичі наших випускників – усі горді та щасливі.

У рамках цього заходу найуспішніші та найрозумніші випускники були нагороджені грамотами та подяками. Хтось – за високі знання української мови та літератури, хтось – за цікавість до історії або за успіхи в математиці, хтось – за участь в олімпіадах. Проте, без сумніву, на кожного з наших випускників чекає світле майбутнє, сповнене нових вражень, відкриттів та досягнень. Проте цей день був би не можливим без наших батьків – без тих, хто нас підтримував, направляв на шлях істинний та завжди розділяв з нами і радість від успіхів, і у скрутні моменти підставляв своє дружнє, любляче батьківське плече. Саме тому і батьки цього дня були нагороджені подяками – за виховання сумлінних, старанних, розумних дітей, які прагнуть до пізнання нового, мають активну громадську позицію і знають, що весь світ чекає на них!

Ми щиро вітаємо наших випускників, бажаємо їм не помилитись із вибором професії та досягти успіхів у майбутньому!

 

Юлія Цесаренко

Поділитися посиланням: