Про Академію

Меню

У МАУП відбулась наукова конференція «Профілактика залежності та незаконного впливу»

17 Квітня 2014 14:19

17 квітня в Українсько-Азербайджанському інституті соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва МАУП відбулась наукова конференція  «Профілактика залежності та незаконного впливу». Участь у заході взяли студенти та викладачі Академії.

На початку до присутніх з вітальним словом звернувся завідувач кафедри медичної психології та психокорекції, дійсний член Української технологічної академії, доктор медичних наук, доцент Юрій Руль, налаштувавши усіх на плідну і цікаву роботу під час конференції.

Свої доповіді презентували студенти та викладачі, розповідаючи про напрацювання і висновки своєї роботи за обраною темою. Цікаву доповідь на тему  «Деструктивні секти. Вчасно розпізнати» представила  Марина Білоус. Вона відзначила, що на сьогодні в Україні немає закону, який би регулював процес зомбування людей. Доповідачка розповіла про основні ознаки людини, залежної від тренінгів та сект, та дала цінні поради як не потрапити на тренінг, ціллю якого буде зомбування людини. Не менш цікаву доповідь представила на увесь загал і Марина Вітавська. Вона обрала тему «Стан психологічної навіюваності  у учнів 11 класів». Ораторка розповіла про основні висновки власного дослідження рівнів локусу контролю серед школярів старших класів, відзначивши, що учні однієї зі шкіл мають більший рівень інтернальності, а отже схильні до конформної поведінки; в учнів другої школи показники йдуть на межі екстернальності-інтернальності, що свідчить про більшу схильність до конформної поведінки, а отже і до навіюваності. Наталія Циро на конференції розповіла про «Характерологічні ознаки впливової людини». Вона поділила усіх успішних людей на 2 види – космополіти та локалісти, давши вичерпну характеристику кожному із них. Олена Карачевська  торкнулася досить серйозної теми у своїй доповіді «Особливості вигоряння серед психологів та соціальних працівників наркологічних та реабілітаційних закладів», зауваживши, що на сьогодні рівень вигоряння таких працівників є досить високим і ці люди потрапляють до групи ризику.

Марія Кулик та Юрій Руль презентували доповідь «Наукотерапія як арт-терапевтичний метод консультативно-розвивальної технології». У своєму виступі Марія закцентувала на тому, що наукотерапія вирощує професійно зорієнтованих людей, які чітко знають у якій науковій галузі працюватимуть. А Юрій підкреслив, що на сьогодні лише в Інституті соціальних наук і самоврядування розглядають наукотерапію як засіб психологічного впливу. Не менш цікавим був і останній виступ Юлії Кирилюк з доповіддю «Закон Томаса у феноменології впливу». Доповідачка закликала усіх: «Давайте створювати самі алгоритми свого життя, а не працювати за тими, які створюють для нас!»

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: