Про Академію

Меню

У МАУП відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Управління бізнесом в умовах глобальної нестабільності»

30 Березня 2015 15:53

26 березня у Міжнародному бібліотечно-інформаційного центрі ім. Ярослава Мудрого МАУП відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Управління бізнесом в умовах глобальної нестабільності», що викликала науковий інтерес у більш ніж 130 зацікавлених учасників - це, провідні науковці України, викладачі, аспіранти, студенти МАУП та учасники з інших навчальних та наукових закладів України, Вірменії та Азербайджану. У рамках конференції працювала книжкова виставка на якій були представлені твори провідних науковців.

На конференції обговорювались питання стійкого розвитку бізнесу в умовах нестабільності національної економіки, соціальні, гуманітарні та політичні аспекти розвитку бізнесу, державного та правового регулювання бізнесу в умовах нестабільності зовнішнього середовища, управління фінансами та маркетинг компаній в умовах кризового стану в економіці.

 

Відкрив та вів конференцію доктор політичних наук, професор, проректор з наукової та виховної роботи МАУП Микола Головатий. У своєму вступному слові він наголосив:

«Немає «вузлової» проблеми, коли ми говоримо про управління державними процесами. Глобальна нестабільність пов’язана  і з політичною нестабільністю, і з військовою, і з економічною, і з проблемами духовного та морального розвитку суспільства. Тому, сьогодні, у абсолютно різних темах доповідей буде прослідковуватися один ключовий момент – це проблема нестабільності».

У ході подальшого пленарного засідання учасники з великою зацікавленістю прослухали низку змістовних доповідей:

«Теоретико-методологічні аспекти застосування кейс-методу в бізнес-освіті України» доктора соціологічних наук, професора Юрія Сурміна;

«Духовний вимір розвитку бізнесу в умовах глобалізаційних змін» кандидата філософських наук Петра Лісовського;

«Проблеми розвитку кадрової політики в умовах глобальної нестабільності: соціально-гуманітарний аспект» кандидата педагогічних наук Наталії Терещенко;

«Актуальні питання управління імпортною діяльністю фармацевтичної компанії в умовах кризового стану в економіці» магістрантки Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса МАУП Аліни Почінової.

  

На конференції торкнулися важливого питання психологічного стану працівника як особистості. Так, доктор біологічних наук, професор Олена Баєва відзначила, що в нашій країні приділяють мало уваги проблемі підвищення рівня тривоги в колективі в умовах глобальної нестабільності. Вона відзначила, що в період кризи тривожність людини веде до таких наслідків як хронічний стрес, котрий несе за собою розвиток різних видів хвороб як психологічних, так і фізичних.

На пленарному засіданні прозвучали також доповіді інших науковців, аспірантів та магістрантів.

За результатами науково-практичної конференції видано збірник тез доповідей:

 Становлення і розвиток української державності : [зб. наук. пр.] / МАУП. — К.: ДП “Видавничий дім “Персонал”, 2008 —   Вип. 13: Матеріали Міжнар. наук.-практ. конф., Управління бізнесом в умовах глобальної нестабільності”, 26 бер. 2015 р. / редкол.: А. М. Подоляка (голова) [та ін.]. — 2015. —  284 с. : іл. — Бібліогр. у кінці ст. 

 

 

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: