Про Академію

Меню

У МАУП відбулася презентація книги Діонісія Мартишина «Благовістіть оновлення світу: духовні бесіди зі студентською молоддю на православ

11 Червня 2012 13:32

До 20–річчя Предстоятельского служіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви вийшли друком православні бесіди з молоддю. Протоієрей Діонісій Мартишин, директор духовно-просвітницького Центру імені Святих Апостолів, завідувач кафедри православної культури та теології МАУП, настоятель академічного храму на честь Собору Дванадцяти Апостолів склав і упорядкував ці бесіди у книзі «Благовістіть оновлення світу: духовні бесіди зі студентською молоддю на православні свята». Як підкреслив отець Діонісій, Митрополит Володимир завжди турбується розвитком сучасної православної думки та сучасними процесами розвитку української освіти.  

Книга «Благовістіть оновлення світу: духові бесіди зі студентською молоддю на православні свята» видана українською мовою з урахуванням духовних прагнень сучасної людини та проблематики українського суспільства.

Протоієрей Діонісій Мартишин, доктор богослов’я, у своїй книзі запрошує християн глибше пізнати власну духовно-релігійну історію та замислитися над долею Православної Церкви у XXI ст. Поєднання теологічних знань автора з багаторічним викладацьким досвідом у церковних і світських вищих навчальних закладах, священицьким служінням на парафіях міста Києва є особливою перевагою цієї збірки бесід.

«У той час, коли сьогодні здебільшого наші українські політики сперечаються на телевізійних шоу про збереження і розвиток української мови, Православна Церква робить усе можливе, аби сучасне студентство долучилося до безцінних скарбів релігійного життя та української культури, - наголошує завідувач кафедри православної культури та теології МАУП  Діонісій Мартишин. -  Вихід у світ цієї книги - це наш внесок у розвиток української мови, а саме української теологічної думки. Ми прагнемо дати можливість сучасній молоді звертатися до богослов’я церкви, занурюватися в українську релігійну думку, яка завжди зосереджувала увагу на радості Богоспілкування, а також  свободі, гідності і волелюбності людини у Бозі». 

Опубліковані тексти дають змогу відчути сучасний дух та неординарний стиль спілкування автора з молоддю та православною спільнотою. У своїх духовних роздумах священик зробив спробу допомогти людині зустріти Бога й осмислити актуальну проблематику православної віри сьогодення.

Книга адресована не лише священикам, а й усім, кому не байдужі питання людської духовності, усім, хто прагне глибше зрозуміти сутність християнської віри та основні аспекти місії Православної Церкви у сучасному світі.

Поділитися посиланням: