Про Академію

Меню

У МАУП ВІДБУЛИСЯ ТАНЦІ З ВИКЛАДАЧАМИ»

28 Грудня 2009 12:58

Напередодні новорічних свят у МАУП як завжди вирує барвисте творче життя. Одним з нових мистецьких заходів, які готував цього року Департамент з виховної роботи, став конкурс «Танці з викладачами». У конкурсі взяли участь вісім пар, які склали студенти Академії та працівники і викладачі МАУП. Кожен з інститутів Президентського університету та технікум МАУП мали своїх представників на цьому конкурсі. Серед танців, які були представлені конкурсантами: рок-н-рол, циганський танок, кантрі, сальса, український танець, єврейський танок, ча-ча-ча та грузинський танець. Кожна пара сумлінно готувалася і прагнула показати свої вміння, хореографічну майстерність, музичність та енергійність.

Суворе журі пильно спостерігало за кожним виступом. До складу суддівської колегії увійшли: ректор МАУП Валерій Захожай, Олімпійська чемпіонка Іріні Мерлені, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Голосіївської районної у м. Києві державної адміністрації Вікторія Галайдюк, «Лицар МАУП-2002», випускник Академії Андрій Колесник, «Лицар МАУП-2004», випускник Академії Максим Кухар.

 

Світ танцю, романтики і краси заполонив усіх у залі. Танцюристи-аматори створили справжню атмосферу свята творчості і натхнення. І ось результати. Гран-прі отримала пара: проректор з виховної роботи МАУП Людмила Біжик та студент МАУП Андрій Кравченко, які були кращими за усіма параметрами, створивши яскраві образи «Хава-негіли». Кращою артистичною парою журі назвало пару, яка представляла Інститут міжнародних відносин та лінгвістики: головний фахівець Марія Чурекова та студент 1 курсу Доносо Хов’єр. Найбільш технічною парою визнано представників Економіко-правового технікуму при МАУП - фахівця з навчально-виховної роботи Олени Корнеєвої та студента другого курсу Олексія Наконечного, які продемонстрували майстерність рок-н-ролу. Приз глядацьких симпатій отримали учасники від Інституту міжнародної економіки та фінансів викладач Віктор Пирог та студентка 3 курсу Світлана Іщенко. У цей святковий вечір усі пари отримали відзнаки і подарунки, адже головне – всі вони створили незабутню феєрію танцю для всіх глядачів і для себе, повірили у свої сили і змогли насолодитися мистецтвом, ім’я якого – танець.

Новий рік на порозі, а з ним приходять нові мрії, нові радощі, нові ідеї. Нехай вони відвідають нас у наступному році і зроблять мальовничим, цікавим і неповторним наше життя.

Поділитися посиланням: