Про Академію

Меню

У МАУП відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Інституту права

04 Липня 2013 16:09

Сьогодні, сонячного літнього дня, урочисто відлунав випуск Інституту права Міжрегіональної Академії управління персоналом. Десятки колишніх студентів тепер вийшли на дорогу, що веде їх у світле майбутнє, доросле життя. Обраний ними шлях тепер стає переможним, адже Академія стала лише першим кроком на їхньому життєвому шляху як дорослих, самодостатніх, розвинених особистостей. Хтось зробить успішну кар‘єру юриста, хтось вирішить з‘єднати своє життя із науковою діяльності, проте, без сумніву, жоден із сьогоднішніх випускників не зупиниться на досягнутому.

Дипломи бакалаврів колишнім студентам-маупівцям вручили проректор з навчально-методичної роботи, генеральний директор Президентського університету МАУП Курко Микола Нестерович та заступник директора Інституту права Пригунов Павло Якович.

Своїм колишнім однокурсникам побажав не зупинятися на досягнутому Доня Євгеній, а від імені всіх випускників подякував усім викладачам і деканату Герашко Павло.

За ці чотири роки навчання Академія стала рідною для кожного з них – для когось більше, для когось менше, проте ті, хто сьогодні йде у доросле життя, знають, що це є лише першим упевненим кроком назустріч майбутньому. Професори, викладачі Інституту і Академії упродовж існування вищого навчального закладу діляться зі студентами своїми знаннями та досвідом аби кожен із випускників став гідною людиною та справжнім професіоналом в обраній галузі.

Бажаємо всім нашим випускникам знайти своє місце під сонцем! Успіхів вам!

 

Юлія Цесаренко

Поділитися посиланням: