Про Академію

Меню

У МАУП відбувся День відкритих дверей

23 Лютого 2015 11:10

21 лютого в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся День відкритих дверей.

Цього дня до стін МАУП завітало чимало абітурієнтів із батьками. Усі охочі могли отримати необхідну інформацію щодо вступу до Академії. Для батьків абітурієнтів працювали консультанти,які відповідали на всі питання, зокрема перші цікавилися: викладацьким складом Академії та майбутньою перспективою працевлаштування дітей. Абітурієнти ж дізнавалися про терміни навчання та особливості вступу.

  

Випускник Академії Євген Семеніхін поділився своїми думками щодо вступу:

«Сьогодні я подаю документи на навчання в магістратурі. Провчившись в Академії і отримавши диплом бакалавра, я точно був упевнений, що освіту магістра я теж здобуватиму тут – у МАУП. Я вирішив продовжити навчання в Академії, оскільки за ці роки я переконався, що в моєму виші працюють висококваліфіковані фахівці, які допомагають мені опанувати майбутню професію» .

Для усіх відвідувачів цього дня студентським містечком МАУП були проведені екскурсії.

 

Крім того учні шкіл змогли пройти профорієнтаційне тестування, яке допомогло виявити схильності абітурієнтів до тієї чи іншої професії. За словами керівника Центру психодіагностики і консультування МАУП Наталії Ревуцької такі тести допомагають особистісному розвитку дитини:

«За допомогою комп'ютерного комплексу «Профорієнтатор-UA» ми отримуємо графічний профіль учня, що відображає  його інтереси, здібності, якості. На основі цих даних респонденту видається діаграма, яка показує напрямки для профільного навчання, а також список сучасних професій рекомендованих відповідно його інтересам. Таким чином ми знаходимо оптимальні варіанти професійної спрямованості підлітка».

Усім вступникам, які цього дня завітали до Академії було надано знижку на навчання у розмірі 20%.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: