Меню

У МАУП відбувся показ фільму «Тарас»

13 Березня 2015 15:01

10 березня, на честь 201-річниці з дня народження видатного українського поета, художника і прозаїка Тараса Шевченка, в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся показ документального фільму «Тарас».

Документальний фільм «Тарас» був створений у 1989 році на Київській студії хронікально-документальних фільмів. Режисер стрічки - заслужений діяч мистецтв України, лауреат Державної премії України ім. Т.Г.Шевченка Валентин Сперкач.

 

На перегляд у кіноконцертному залі «Україна» зібралися всі шанувальники творчості Шевченка з Академії та Економіко-правового технікуму при МАУП. Перед початком із вступним словом виступила директор Департаменту позанавчальної роботи МАУП Валентина Слісаренко:

«Шановні присутні! Сьогодні ви переглянете фільм, який показує життя та долю видатного українського поета, його роздуми про майбутнє України, а також ілюстрацію усіх заповітних мрій Тараса Григоровича: і білу хатину, і ту саму тополю, про які поет так багато писав у своїх творах. Дослухайтесь до Тарасових слів, адже вони актуальні  у всі часи!».

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: