Про Академію

Меню

У МАУП відбувся сьомий фестиваль з аеробіки

27 Березня 2012 14:23

Днями у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся сьомий щорічний фестиваль з танцювальної аеробіки. На початку свята грації, юності, спорту та краси під звуки фанфар до залу увійшов парад команд-учасниць турніру. Цього року участь у змаганні взяли Команда Економіко-правового технікуму при МАУП „PartyRock”, Команда Українсько-Азербайджанського Інституту соціальних наук і самоврядування „Wolves”, Команда „DANCITY” з Інституту права та Команда „HELLCATS” з Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики.

Учасників привітала Майстер спорту зі спортивної гімнастики, головний суддя змагань з аеробіки Світлана Кумскова: Ми розпочинаємо фестиваль, в ході якого учасники продемонструють танцювальні композиції спортивного напрямку з аеробними елементами. Наше компетентне журі, яке оцінюватиме виступи команд, бере до уваги техніку виконання, хореографічну складову, складність та аеробність”. Світлана Яківна побажала успіху командам і закликала глядачів підтримувати своїх фаворитів.

Цьогорічний турнір виявився яскравим і різноманітним, попри те, що команд було лише чотири. Першими на сцену вийшли студенти Економіко-правового-технікуму при МАУП, їхній виступ найбільш веселим і жартівливим, юні учасники продемонстрували як індивідуальність кожного, так і колективну творчість команди. Ілона Ваврів, яка вдруге брала участь у фестивалі, поділилася своїми враженнями від виступу: „Цьогорічний виступ мені сподобався, але минулого року було цікавіше, бо команд було більше, тож і конкуренція більша. Ми самостійно поставили свою композицію, бо всі танцюємо. Найбільше нам сподобалася підтримка залу, всі нам гаряче аплодували і підтримували нашу команду”.

Команда Інституту соціальних наук та самоврядування, що складалася з трьох чарівних тендітних дівчат, представила композицію з двох частин: ліричної з елементами балету і динамічної з аеробними компонентами.

Третіми на сцену вийшли студенти Інституту права у військовій формі, їхній виступ відзначався стрункістю, синхронністю, навіть з елементами репу, тож перед глядачами постали вправні і дотепні солдати. Чому команда майбутніх юристів обрала міліарну тему розповів керівник спортивного відділу Студентської ради МАУП Дмитро Столяренко: „Патріотична тема сьогодні досить актуальна для молоді. Я другий рік поспіль готую команду до фестивалю і сам також беру участь. Ми придумали таку композицію, тому що більшість нашої команди відвідує військову кафедру в Академії і ми вирішили якось відзначитися у цьому сенсі. Я дуже задоволений командою і нашим виступом, ми готували номер протягом чотирьох днів, за цей час склад змінювався, тому навіть якщо були певні помилки, ми  виступили гідно”.

Вишуканий і жіночний номер представили на розсуд глядачів і поважного журі елегантні учасниці Команда „HELLCATS” з Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики. Дівчата вразили пластичністю, яскравою хореографією та емоційним забарвленням свого виступу. Цю команду об’єднала і поставила номер студентка четвертого курсу Алеся Шишова: „Виступ мав бути запальним, енергійним, усі складові виступу мають іти від душі, від серця, головне – це емоції, які ми даруємо глядачам”. „Готуючи цей номер ми орієнтувалися на мюзикл „Чикаго”, навіть взяли костюми у театрі мюзиклу, зазначила – одна з учасниць команди „HELLCATS” Аннєта-Даніела Кузнєцова. – Ми беремо участь у турнірі втретє, тож наш виступ мав бути переможним”.

І це їм вдалося, за результатами підсумків журі найбільшу кількість балів отримала саме команда Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики – втретє поспіль виборовши перехідний кубок фестивалю, тож тепер він залишиться в інституті назавжди.

А призові місця розташувалися наступним чином:

4 місце - команда Українсько-Азербайджанського Інституту соціальних наук і самоврядування „Wolves”;

3 місце - команда Економіко-правового технікуму при МАУП „PartyRock”;

2 місце - команда „DANCITY” з Інституту права;

1 місце - команда „HELLCATS” з Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики.

Вітаємо переможців і бажаємо нових творчих успіхів!

Поділитися посиланням: