Про Академію

Меню

У МАУП відбувся випуск спеціалістів Інституту права

20 Вересня 2011 11:37

Нещодавно в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулися урочисті збори, присвячені врученню дипломів випускникам освітньо-кваліфікаційного рівня „спеціаліст” Інституту права. Під звуки Гаудеамусу до зали увійшла почесна президія, до складу якої увійшли: проректор з навчально-методичної роботи МАУП – генеральний директор Президентського університету, директор Інституту права Микола Курко, а також  керівники кафедр Інституту цивільно-правових дисциплін, кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства та кафедри комерційного та трудового права.

Перше слово для привітання надалипроректору з навчально-методичної роботи МАУП – генеральному директору Президентського університету, директору Інституту права Миколі Курко: «Сьогодні в Академії урочиста і водночас сумна подія. П’ять років тому ви вступили до МАУП щоб отримати диплом юриста, і ви досягли своєї мети. Але знаю, що вам  сумно розлучатися з Академією і нам, професорсько-викладацькому складу, сумно прощатися з вами. Але час - невблаганна річ, тому вам потрібно йти в життя, щоб творити та будувати правову державу. Бажаю вам професійного зростання та сімейного благополуччя». Микола Несторович привітав усіх випускників від імені голови Наглядової ради Академії  Георгія Щокіна, заступника голови Наглядової ради Академії  Ростилава Щокіна та ректора МАУП Анатолія Подоляки із закінченням навчання. Директор Інститут права запросив випускників продовжувати навчання в аспірантурі та докторантурі МАУП.

 

Заступник завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін, доктор філософії в галузі права Олена Міхатуліна побажала випускникам успіхів та щастя на професійній дорозі: «Сьогодні – великий день для вас, шановні випускники, який ви будете згадувати усе життя, бо випуск - це, немов, нове народження, яке приведе до нових життєвих перемог. Завжди пам’ятайте про стіни вашого рідного вузу, приходьте до нас  в часи смутку і радості».  

У своєму вітальному слові заступник завідувача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, доктор філософії в галузі права Ірина Шишкова-Журавель привітала винуватців свята та щиро побажала професійних та життєвих здобутків: «Дуже добре пам’ятаю ваш курс, ми з вами вивчали численні міжнародно-правові дисципліни. Буде вас не вистачати в стінах нашого університету. Продовжуйте ваш розвиток, не зупиняючись на досягнутому, тому що ці надбання – це підґрунтя вашого вдалого майбуття».

До вітального слова запросили і випускників Інституту права, вони щиро подякували за навчання та підтримку з боку професорсько-викладацького складу і побажали всім майбутнім колегам успіхів на професійному шляху: «Не звертайте з наміченої вами стежки, тому що звання юриста - це велика гордість та відповідальність. Тож давайте своїми діяннями прославляти рідну Академію та Україну».

Дипломи освітньо-кваліфікаційного рівня „спеціаліст” випускники отримали з рук директора Інституту права Миколи Несторовича Курка.

Ми приєднуємося до усіх вищесказаних привітань та бажаємо всім майбутнім  юристам, аби птах удачі та щастя супроводжував їх у професійному та життєвому польоті.

Поділитися посиланням: