Про Академію

Меню

У МАУП відбувся випуск студентів Інституту міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій

25 Жовтня 2011 14:12

У Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулося свято вручення дипломів випускникам освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр Інституту міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій імені Святої Великої княгині Ольги.

На святі була присутня  почесна президія, до складу якої увійшли: проректор з навчально-методичної роботи,  генеральний директор Президентського університету МАУП, директор Інституту права, заслужений юрист України, доктор юридичних наук Микола Несторович Курко, директор Інституту міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій імені Святої Великої княгині Ольги – доктор економічних наук, професор Анатолій Степанович Лисецький, в. о. завідувача кафедри теоретичної та прикладної економіки, кандидат економічних наук, професор Анна Іванівна Козлова, заступник завідувача кафедри банківської та страхової справи, доктор філософії в галузі економіки Володимир Дмитрович Бігдаш.

Першим з вітальним словом до випускників звернувся проректор з навчально-методичної роботи,  доктор юридичних наук Микола Курко: «Ми маємо надію, що ви, закінчивши навчання на цьому освітньо-кваліфікаційному рівні, продовжите навчання в нашій Академії. Ви обрали актуальні спеціальності, які мають попит на сьогоднішньому ринку праці. Вітаю вас із закінченням навчання на цьому етапі життя і бажаю вам успішного навчання на рівні спеціаліста або магістра. Нехай ваша доля складеться якнайкраще з щасливою дорогою до успішної кар’єри та сімейного щастя».

ДиректорІнститутуправа Анатолій Лисецький приєднався до привітання керівництва та від імені всього професорсько-викладацького складу та себе особисто додав: «Бажаю вам успіхів у житті, творчого зростання на благо нашої країни. Сьогодні ви вступаєте в життя у непростий для країни час, в економіці якої є певні фінансові кризи. Хочу побажати вам витривалості у боротьбі з труднощами та гідно нести високе звання випускника одного з найкращих вищих навчальних закладів  України. Не припиняйте ніколи вашого навчання, ставте мету та досягайте її. Нехай здійсняються усі ваші бажання».

Слово для привітання випускників надали також виконуючому обов’язки завідувача кафедри теоретичної та прикладної економіки, кандидату економічних наук, професору Анні  Козловій: «Ви -  мої найулюбленіші студенти. Коли ви прийшли на перший курс, ви були маленькими пташенятами. Я хочу побажати вам знайти своє місце у житті. У вас у всіх є великі перспективи, бо ви наділені прекрасними можливостями та знаннями. Бажаю вам і надалі товаришувати та підтримувати одне одного, бо невідомо як складеться ваше життя. Нехай вам щастить».

Із завершальним вітальним зверненням до винуватців свята звернувся заступник завідувача кафедри банківської та страхової справи, доктор філософії в галузі економіки Володимир Бігдаш, побажавши не зупинятися на одному дипломі, поповнювати їх кількість та крокувати вперед у кар’єрному та особистісному розвитку.

На свято до випускників запросили  директора Центру організації практики, працевлаштування студентів та роботи з випускниками Ксенію Ловецку, яка також привітала усіх з отриманням дипломів та запросили усіх до співпраці з Центром організації практики, працевлаштування студентів та роботи з випускниками.

Після промов всіх учасників президії настав найурочистіший момент свята – вручення дипломів. З рук Миколи Курка та Анатолія Лисенького студенти отримали свої бажані дипломи освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр за спеціалізаціями: «Міжнародна економіка та фінанси», «Міжнародна економіка і банківська справа», «Міжнародний маркетинг та реклама», «Облік і аудит», та за спеціальностями:  «Прикладна математика» і  «Комп’ютерні науки».

Слова для привітання своїх друзів надали випускникам Інституту міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій імені Святої Великої княгині Ольги Володимиру Онучаку та Ганні Будак: «Ці роки пройшли як один день, наче тільки вчора ми були на першому курсі, а тепер ми на четвертому і тримаємо в руках дипломи. Разом за ці роки ми пережили багато чого і сподіваюсь, що навчання об’єднало нас і подарувало найкращих друзів та хороших знайомих, які готові будуть підтримати одне одного у будь-який момент. Дякуємо від щирого серця нашим викладачам, які зробили з нас справжніх фахівців. Бажаю всім досягти усіх поставлених цілей, професійних вершин та знайти своє місце у цьому житті».

«Для кожного з нас навчання у МАУП – це величезний життєвий та професійний досвід у спілкуванні з людьми, організації власної роботи, життя  в колективі. Хочу побажати всім нам використати даний досвід у подальшому житті. Успіхів і терпіння у навчанні, подальшому працевлаштуванні та у побудові  кар’єри».

До усього вищесказаного приєднався ведучий урочистих зборів заступник директора Інституту,  декан факультету стаціонарних форм навчання, кандидат педагогічних наук Максим Бех та побажав, щоб отримані дипломи принесли кожному випускнику моральне задоволення від здійснення мети, а також матеріального заохочення державою на робочих посадах, які вони тепер зможуть достойно займати.

Поділитися посиланням: