Про Академію

Меню

У Міжнародному бібліотечно-інформаційному центрі Академії відзначили День толерантності

17 Листопада 2011 15:35

Єднає нас, людей, планета,
Яка у Всесвіті одна,
І той, хто близько чи далеко,
Тобі, мов брат або сестра
.

16 листопада весь світ відзначає  Міжнародний День толерантності. Цей день було проголошено Декларацією принципів толерантності і затверджено у 1995 році на 28-й Генеральній Конференції ЮНЕСКО у Парижі. Цього дня у різних країнах світу проводяться акції, спрямовані проти расизму, різних форм дискримінації та проявів нетерпимості.

Міжнародний бібліотечно-інформаційний центр імені Ярослава Мудрого Міжрегіональної Академії управління персоналом приєднався до всесвітньої акції та провів у стінах бібліотеки просвітницько-виховний захід на тему «Толерантність». Захід підготували  старші бібліотекарі Людмила Рог та Надія Прокопенко, а присутніми були студенти першого курсу Економіко-правового технікуму, серед яких майбутні юристи, фінансисти та організатори виробництва.

Студенти Економіко-правового технікуму уважно слухали організаторів заходу, які доносили до аудиторії основні риси, правила, принципи  толерантності, значення цього слова у різних країнах, висловлювання відомих культурних діячів з цього питання. Великий український філософ Григорій Сковорода вважав: «Любов виникає з любові, коли я  хочу, щоб мене любили,  я сам першим люблю».

Після виступу ведучі заходу розпочали активне спілкування з молоддю,  ставили актуальні запитання на тему «Толерантність», на які студенти охоче давали відповідь.

Людмила Рог продемонструвала студентству книжкову виставку «Толерантність – золоте правило моралі», на якій представлені різноманітні книги з історії цього дня, практичні застосування толерантних відносин та інші книги.

У   Міжнародному бібліотечно-інформаційному центрі Академії постійно проводяться книжкові виставки, присвячені різним подіям. Зараз в бібліотеці, окрім експозиції «Толерантність – золоте правило моралі» представлені наступні виставки: «Чорні крила голодомору», «До дня народження Маркіяна Шашкевича», «До дня народження Миколи Вінграновського» та інші, на яких представлені різні книжкові видання та книги видавництва МАУП. 

Поділитися посиланням: