Про Академію

Меню

У Міжрегіональній Академії управління персоналом завершилася декада суспільно-гуманітарних дисциплін

26 Грудня 2012 11:29

Урочистим нагородженням переможців у МАУП завершилася декада суспільно-гуманітарних дисциплін, яка розпочалася олімпіадою з української мови та літератури серед студентів перших та других курсів Економіко-правових технікумів при МАУП.

За доброю традицією, студенти технікумів мали змогу проявити свої знання з української мови, всесвітньої історії та історії України, культурології, в українській та світовій літературі, а також високі теоретичні знання і практичні навички з таких дисциплін, як „Людина і світ”, „Ораторське мистецтво” та розкрити свої таланти в творчих роботах.

Церемонія нагородження проходила в конференц-залі Бібліотечно-інформаційного центру імені Ярослава Мудрого.

У цьогорічній декаді взяли участь близько 100 студентів з різних відділень ЕПТ при МУАП, з них – близько тридцяти осіб змагалися на олімпіаді з української мови, близько двадцяти проявили свої знання з історії, а решта представили свої роботи на інших конкурсах. Загалом цьогорічна декада продемонструвала високий рівень теоретичної підготовки студентів, про що свідчить високий рівень робіт, які посіли перші місця.

Вітаємо переможців!

В олімпіаді з української мови та літератури перші місця посіли студентки першого курсу Анна Гусаковська та другого курсу Марія Веред. Феноменальні знання зі всесвітньої історії продемонстрував переможець студент першого курсу Вадим Дорошев, а з історії України – студент другого курсу Олександр Ісаєнко та третього Ілля Лека.

З дисципліни „Людина і світ” високий рівень робіт був відзначений у студенток Валерії Шаркун, яка представила творчий проект „Людина в сучасному світі” та Марії Веред, яка підготувала роботу „Природа – храм живий”. З ораторського мистецтва було відзначено роботи одразу трьох студентів: Марини Вольди „Презентація основних аспектів творчої індивідуальності оратора”, Ольги Власко „Історія розвитку ораторського мистецтва в Україні” та Володимира Заверухи „Особистість оратора”.

За особливо високий рівень виконання та оформлення була відзначена проектна робота з культурології студентки Катерини Котик „Сім чудес сучасного світу”

24 грудня розпочалася декада з іноземних мов. Бажаємо учасникам успіхів та гідно проявити себе!

Юлія Цесаренко

Поділитися посиланням: