У полоні танцю!

16 Березня 2012 14:11

Традиційно навесні у Міжрегіональній Академії управління персоналом проходить  конкурс «Танці з викладачами». На паркет сцени кіноконцертного залу «Україна» виходять любителі та ті, хто професійно займаються танцями. Для кожного учасника це нелегке випробовування, тому що необхідно долати свій страх публічного виступу і не кожен здатний на такий відважний крок. Але авантюрна натура цьогорічних п’яти пар переважила та вибухнула у запальних танцях. Непрофесійні танцюристи випробовували себе на хоробрість та долали внутрішні бар’єри, а професіонали відшліфовували свою майстерність.

У кожної пари була своя історія знайомства, репетицій, одних хвилювань на двох, підтримка одне одного та задоволення від тих емоцій, які вони разом пережили під час репетицій та самого виступу.

 

До програми конкурсу увійшли танець «Вальс» та запальний сюжетний танок, в якому кожна пара якнайкраще демонструвала свої танцювальні та акторські здібності. Під керівництвом  художнього керівника ансамблю «Перлина» Андрія Науменковелася плідна та активна підготовка до конкурсу. Кожна пара з великою відповідальністю підійшла до цього заходу та приділяла багато часу та сил репетиціям танців, які їм поставив Андрій Олександрович.

Конкурсні пари судили вельмишановні судді, а саме: голова журі, керівник школи бальних танців «Юність», лауреат всесоюзних та міжнародних конкурсів бальних танців Сергій Красуленко, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді  та спорту Голосіївського району у м. Києві державної адміністрації  Вікторія Галайдюк, проректор з виховної роботи та довузівської підготовки, переможниця конкурсу «Танці з викладачами» 2009 року Людмила Біжик, доцент кафедри фізичного виховання, тренер з аеробіки та фітнесу, майстер спорту зі спортивної гімнастики Світлана Кумскова та заступник начальника управління маркетингу та реклами Людмила Бургомістренко.

Результати конкурсу «Танці з викладачами»:

Гран – прі

Марія Данилова та Антон Круліковський, НВК «Престиж»

І місце

«За техніку виконання»

Дар'я Томко та Дмитро Безверхий, ІМЕФІТ

II місце

 «За артистизм»

Тетяна Журкович та Ігор Нечипор,  ІМЕФІТ

 

III місце

«За волю до перемоги»

Наталія Ревуцька та Андрій Кравченко, ІМЕФІТ 

«Приз глядацьких симпатій»

Ганна Костенко – Костійчук та Олексій Васковський,  Інститут Права

 

Але справжнім результатом конкурсу стали ті неймовірні та хороші емоції, які усі пари отримали від участі у цьому прекрасному заході. Тож запрошуємо усіх бажаючих долучитися до чарівного танцювального світу та взяти участь у конкурсі

«Танці з викладачами» наступного року.

Поділитися посиланням: