Про Академію

Меню

У стінах МАУП з 4 по 10 жовтня проходить Міжнародний конгрес і український декадник «Психотерапія, практична і консультативна психологія: «

08 Жовтня 2012 10:35

З початком нового місяця у Міжрегіональній Академії  управління персоналом розпочав свою роботу Міжнародний конгрес і український декадник «Психотерапія, практична і консультативна психологія: сплетіння доль», який проходить у стінах Академії з 4 по 10 жовтня 2012 року. Організаторами цього конгресу виступили: Професійна психотерапевтична ліга, Науково-дослідницький інститут психології Національної академії педагогічних наук України, Російська медична академія післядипломної освіти, Міжрегіональна Академія управління персоналом, Школа психологічного консультування і психотерапії професора Бондаренка А.Ф.

Головним обговоренням конгресу стало підведення підсумків дослідження практичної роботи фахівців у сфері, яка допомагає поліпшенню особистого і соціального самопочуття громадян сьогодення.  

Учасниками конгресу стали представники з різних країн світу: Польщі, Болгарії, Греції, Австрії,  Республіки  Казахстан, а також міста Омськ тощо. Лікарі, психологи, тренери-практики з психології та психотерапії, доктори медичних наук, студенти, аспіранти, доценти різних вітчизняних та міжнародних інститутів та університетів активно приймають участь у такому масштабному симпозіумі з психології та психотерапії. У всіх присутніх на конгресі є унікальна можливість поспілкуватися з відомими людьми-класикам психотерапії, а саме: віце-президентом і керівником комітету модульностей Професійної психотерапевтичної ліги, доктором медичних наук, професором Марком Бурно, академіком Національної АПН України, академіком-секретарем відділення психології, вікової фізіології та дефектології Національної АПН України, доктором психологічних наук, професором, директором Інституту психології ім. Г.С. Костюка Сергієм Максименко, президентом Української спілки психотерапевтів, доктором медичних наук, професором Олександром Фільцем, доктором психологічних наук, професором, ректором  Приватного університету ім. З.Фройда (Австрія) Альфредом Пріц.


Зліва направо: член-кореспондент Національної АПН України, доктор психологічних наук, віце-президент Професійної психотерапевтичної  ліги України, професор Олександр Бондаренко та перший проректор МАУП, кандидат педагогічних наук, професор МАУП Володимир Яровой

 «Психологія може допомогти людям приймати правильні рішення у складних ситуаціях та обставинах, підтримувати хороший та стабільний психічний стан. Саме таким темам і присвячується зібрання на цьому конгресі усіх, кого цікавить сфера психології, - зауважив член-кореспондент Національної АПН України, доктор психологічних наук, професор, завідуючий кафедри психології Київського національного лінгвістичного університету, віце-президент Професійної психотерапевтичної  ліги України, дійсний член і офіційний викладач міжнародного класу Професійної психотерапевтичної ліги, керівник модальності «Етичний персоналізм» Олександр Федорович Бондаренко, - Для нас дуже приємно та престижно, що вперше за багато років, саме у Києві проводиться такий великий Міжнародний конгрес, присвячений темі психології та психотерапії, який  недаремно називається «Сплетіння долі». Наша столиця виступила ареною для проведення цього міжнародного форуму, на якому будуть багато представників із зарубіжних країн.

 Олександр Федорович висловив слова вдячності керівництву МАУП за гостинність та можливість провести на території закладу цей Міжнародний конгрес.    

«Ніде в Києві немає такого учбового комплексу, де є необхідна кількість приміщень, пристосованих для проведення великомасштабних симпозіумів, одночасних  пленарних та секційних засідань. З професійної та естетичної точки зору - це дуже приємне та гарне місце, яке сприятиме плідній роботі нашого конгресу».

У ході українського декадника «Психотерапія, практична і консультативна психологія: «Сплетіння доль», усі учасники зможуть прийняти участь у пленарних та секційних засіданнях-доповідях, наукових сесіях, а також взяти участь у багатьох цікавих майстер-класах.

Поділитися посиланням: