Меню

«У здоровому тілі – здоровий дух»

10 Лютого 2009 14:05

Важливим фактором успішності людини є поєднання фізичної праці з розумовою. Такий симбіоз завжди (підтверджено багатовіковим досвідом людства) приводив до найвищих результатів у всіх сферах діяльності (як у тих, що більше тяжіють до спорту, так і пов’язаних із розвитком розумових здібностей і навичок). Оскільки МАУП управлінський вуз, то формування спеціалістів високого ґатунку можливе шляхом поєднання навчання і спорту. З цією метою в МАУП діє департамент фізичного виховання і спорту на чолі з директором Мироном Ільницьким, який докладає чимало зусиль, щоб спортивне життя Академії було на високому рівні. Серед студентів МАУП багато відомих борців, оскільки вільна боротьба займає пріоритетне місце серед інших видів спорту. Керівництво Академії підписало угоду про співробітництво з Асоціацією спортивної боротьби України, тому майже половина дорослої і майже вся молодіжна збірна з вільної боротьби навчається в Академії.

Крім того, в Академії навчається ціла низка відомих спортсменів з різних видів спорту. Цього року студентом-першокурсником МАУП став Василь Вірастюк – найсильніша людина планети. Ірина Мерлені, наприклад, не тільки навчається в МАУП, але і щодня ходить на аеробіку разом з іншими студентами. Навчання студентів разом з відомими спортсменами робить благотворний вплив на молодих людей, які намагаються наслідувати своїх друзів. «В цьому році, ми плануємо провести на площі Знань «Богатирські ігри», - розповідає Мирон Ільницький. Дуже насичене спортивне життя вимагає нестандартного підходу до всіх заходів, щоб студентам було цікаво, а спорт став частинкою життя кожного із них. В цьому році хочемо провести першу Спартакіаду МАУП. Навесні буде традиційний фестиваль єдиноборств. Проводимо чемпіонати по міни футболу. І, обов’язково, придумаємо ще багато нового – головне, що всё робиться не для «галочки», а для студентів».

Академія з гордістю говорить про футбольну команду, яка зайняла друге місце на чемпіонаті Європи серед студентства. Варто тільки зазначити останні гучні перемоги наших студентів: Андрій Квятковський, Ірина Нетреба й Андрій Нагорний стали кращими на Кубку України з вільної боротьби в м. Хмельницькому в січні цього року.

У МАУП існує клуб випускників, який простежує долі, підтримує відносини. Доречи, це стосується не лише відомих спортсменів, а й багатьох десятків тисяч випускників. «Всі наші спортсмени-випускники: Ельбрус Тадеєв (олімпійський чемпіон з вільної боротьби в Афінах), Наташа Скакун (олімпійська чемпіонка з важкої атлетики в Афінах), Володя Шацьких (чемпіон світу с греко-римської боротьби), Ігор Разорьонов (срібний призер олімпійських ігор в Афінах) назавжди залишаться нашими», - з гордістю говорить Мирон Ільницький.

Поділитися посиланням: