Меню

Угоди МАУП та національних спілок

11 Березня 2005 12:23

10 березня відбулось підписання Угод про співпрацю Міжрегіональної Академії управління персоналом з Національними спілками композиторів, письменників, художників, театральних діячів України, Всеукраїнським об’єднанням «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка та Українським фондом культури.

З вітальним словом до присутніх звернувся президент МАУП Георгій Щокін: «Ми сьогодні знаходимось на приємній і багато в чому визначальній події, коли цвіт української інтелігенції в особі керівників відомих національних спілок в галузі культури започатковує своє офіційне співробітництво з МАУП. Це є важливим для всіх нас, оскільки культура – це індивідуальна сутність і форма існування кожного етносу і той етнос, який втрачає свою культуру перетворюється з часом із самостійного історичного діяча на етнографічний матеріал.

МАУП, як ви знаєте, є колективним носієм і невтомним пропагандистом, перш за все, української культури, її помітного і визнаного місця в культурному розмаїтті всього світу».

Метою підписання угод є розширення співпраці в галузі естетичного та мистецького виховання молоді, допомога митців в сфері освіти і виховання. Угоди підписали:

 
народний депутат, письменник, голова Національної спілки письменників України Володимир Яворівський,

народний депутат України, голова Національної спілки театральних діячів України Лесь Танюк,

народний депутат України, поет, академік НАН України, голова Українського фонду культури Борис Олійник,

народний депутат України, голова Всеукраїнського об’єднання «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка, поет Павло Мовчан,

голова Національної спілки композиторів України Михайло Степаненко.

Від МАУП рішенням Президії угоди підписав ректор Микола Головатий.
Поділитися посиланням: