Про Академію

Меню

Українці здобули золото і срібло на чемпіонаті Європи

18 Серпня 2014 12:54

Нещодавно завершився ХХII чемпіонат Європи з легкої атлетики. Змагання проходили з 12 по 17 серпня 2014 року на стадіоні Летцигрунд, в Цюриху. Швейцарія вдруге стала господарем європейського легкоатлетичного змагання: рівно 60 років тому, у 1954 році, турнір відбувся у столиці країни місті Берн.

Цьогорічні змагання для України видалися напрочуд вдалими. «Майбутнє Академії» – двоє українців вибороли золото і срібло у стрибках в висоту.  Богданові Бондаренку вистачило лишень чотирьох спроб: двічі він брав висоту 2.30 м., не впоравшись з першим стрибком. Далі спортсмен підкорив висоту 2.35 м. Минулого року Бондаренко став чемпіоном світу, а цього –додав до нагород і «європейське золото».

Срібний призер Андрій Проценко не пропускав жодної висоти, здолавши одну за одною висоту у 2.21м, 2.26 м., 2.30м. и 2.33м. Однак на висоті 2.35 він не впорався із планкою, а дві інші спроби долав бар’єр у 2.37, де обидві спроби так і не використав для перемоги.

Також у Цюріху на дистанції спортивної ходьби  збірна України боролась у заході на 50 км. Студент МАУП Ігор Главан став 6-м у цьому змаганні.

Вітаємо легкоатлетів з новими спортивними успіхами!