Про Академію

Меню

Українська Церква і здоровий спосіб життя

16 Жовтня 2014 09:42

В умовах низки кризових явищ у політичному й духовному житті українського суспільства особливої уваги набуває фізичне виховання молоді. Духовне зростання, християнська аскеза, мужність, освіта поряд з розвитком спорту є інструментом комунікації, єднання, соборності України та усього світу. Не випадково, Українська Православна Церква опікується, як духовним, так і фізичним вихованням молоді. Київська Митрополія велику увагу приділяє розвитку фізкультури і спорту.

До найвизначнішого свята українського народу — Покрови Пречистої Богородиці київське духовенство організувало турнір з міні-футболу, в якому узяли участь різні команди міста. Пишається Міжрегіональна Академія управління персоналом і православними студентами з Сербії, які навчаються у Київській духовній академії, але постійно приймають активну участь у храмовому богослужінні академічного храму на честь Собору Дванадцяти Апостолів при Міжрегіональній Академії управління персоналом.

  

Владан Мілічіч і Неманя Спасоєвіч з іншими братами по вірі стали переможцями у футбольному святі до церковного вшанування Богородиці, здобувши перше місце у турнірі з міні-футболу. Треба наголосити, що цене перше їх досягнення на ниві спортивних змагань. Отже, духовне виховання, молитва у храмі, релігійне просвітництво, освіта, фізична культура сучасної молоді є системною передумовою міждержавної, міжнаціональної консолідації усього світу.

  

Настоятель академічного храму на честь Собору Дванадцяти Апостолів МАУП — протоієрей Діонісій Мартишин та православні студенти з Сербії — Владан Мілічіч і Неманя Спасоєвіч

 

Молитовне вшанування свято Покрови Богородиці у МАУП

 

Поділитися посиланням: