Про Академію

Меню

Українська Консервативна партія та партія «Українська Національна Асамблея» братимуть спільну участь у майбутніх парламентських перего

13 Грудня 2005 13:17

Таке рішення прийняли делегати ІІІ позачергового з’їзду Української Консервативної Партії та ХХ з’їзду політичної партії «Українська Національна Асамблея».

Згідно з проектом міжпартійної Угоди між УКП та УНА передбачено утворення виборчого блоку з робочою назвою «Національно-визвольний блок Шухевича-Щокіна «Бог і Україна – понад усе!».

Політична програма, з якою українські патріоти йтимуть на вибори, називається «Третій Гетьманат» і передбачає реалізація української національної ідеї, як здійснення права українського народу на створення соціального ладу, який би гармонізував інтереси індивідууму та соціальних груп на принципах політичної та культурної спадщини титульної нації у всіх сферах діяльності суспільства.

Планується, що очолять список блоку син славетного генерала УПА Романа Шухевича – голова Української Національної Асамблеї Юрій Шухевич та відомий науковець, президент Міжрегіональної Академії управління персоналом, голова Української Консервативної партії Георгій Щокін. Серед кандидатів також відомі науковці та громадські діячі. Формуватися ж список буде за квотою 50 на 50. Як зазначив Юрій Шухевич, члени партії, які брали участь в акції «Україна без Кучми» і буди незаконно засуджені, нині позбавлені права брати участь у виборах. Обіцянки ж Президента Ющенка реабілітувати цих людей, так і залишилися обіцянками.  Лідер «УНА» також підкреслив про намір включити цих людей до виборчого списку, у зв’язку з чим партія добиватиметься їх реабілітації до 26 грудня. 

Жваво обговорювали майбутню виборчу програму  й понад двісті делегатів, які представляли 27 регіональних осередків Української консервативної партії. Було прийнято низку пропозицій та зауважень до робочого проекту майбутньої програми.

Голова УКП Георгій Щокін закликав приділити велику увагу виборам не лише до Верховної Ради, а й до місцевих рад, проводити роз’яснювальну роботу серед населення. Оскільки через інформаційну блокаду українці не можуть отримати правдиву інформацію про програму та мету діяльності Української Консервативної партії. А активна робота серед населення дозволить пробити цей мур.  

Утім, остаточні деталі щодо передвиборної агітації, назви блоку, його символіки та список кандидатів у депутати для участі у парламентських виборах 2006 року Українська Консервативна партія та Українська Національна Асамблея планують узгодити на  міжпартійному з’їзді, що пройде 15 грудня 2005 року.

Поділитися посиланням: