Про Академію

Меню

Українсько-Азербайджанський інститут соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва Міжрегіональної Академії управління персоналом привіт

07 Листопада 2008 15:09

Сьогодні відбулась урочиста церемонія вручення дипломів студентам заочної форми навчання, а нині молодим фахівцям – спеціалістам в галузі психології та соціології. Документи про вищу освіту – дипломи бакалавра, спеціаліста та  магістра МАУП отримали 137 випускників інституту. 18 студентів закінчили навчання з відзнакою.

Привітати колишніх студентів прийшли викладачі інституту соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва Міжрегіональної Академії. Ректор МАУП Микола Головатий побажав випускникам стати справжніми фахівцями, «майстрами людських душ». Директор Інституту соціальних наук і самоврядування Іван Бідзюра наголосив на важливості професії психолога та соціолога: «Ви – нова плеяда української еліти. Якщо кожен десятий не є інтелігентом – суспільство деградує. Ви можете змінити життя на краще! Самовдосконалюйтесь і продовжуйте освіту!» Завідувач кафедри медичної психології та психокорекції Анатолій Чуприков у вітальному зверненні зазначив: «Здобуті в Академії знання, безумовно, кожному із вас знадобляться. І де б ви не працювали – в медичній сфері, державній установі, або просто виховували вдома дитину – професійні уміння та навички необмінно стануть вам у нагоді!»

Високий рівень кваліфікації випускників кращого недержавного вузу України – Міжрегіональної Академії управління персоналом - обов’язково знадобиться на професійній ниві кожного, підтвердить високе звання кращих із кращих.

У добру путь, випускники! Професійних здобутків, щастя і добра!

Поділитися посиланням: