Про Академію

Меню

Урочистий випуск студентів Інституту права

31 Серпня 2015 15:48

У Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулося урочисте вручення  дипломів студентам Інституту права ім. князя  Володимира Великого.

З вітальним словом до випускників звернувся директор Інституту права імені князя Володимира Великого МАУП Віктор Литвиненко:

«За роки навчання в Академії ви, дорогі випускники, пройшли  тернистий шлях, набули неоціненних знань та навичок. Сьогодні вручення дипломів стало підтвердженням того, що високий професіоналізм, наполегливість, патріотизм і щире бажання привели усіх випускників до високих результатів. Дорогі випускники! Ви на початку свого професійного шляху. Попереду нові звершення у забезпеченні прав і свобод громадян. Бажаю всім міцного здоров’я, великого щастя, творчої енергії та здобутків в опануванні юридичної науки».

До вітального слова запросили і випускників Інституту права, вони щиро подякували за навчання та підтримку з боку професорсько-викладацького складу і побажали всім майбутнім колегам успіхів на професійному шляху:

«Не звертайте з наміченої вами стежки, тому що звання юриста - це велика гордість та відповідальність. Тож давайте своїми діяннями прославляти рідну Академію та Україну».

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: