Про Академію

Меню

Урочистий молебень на честь 25-річчя Академії

03 Квітня 2014 16:23

З нагоди відзначення 25-річчя Міжрегіональної Академії управління персоналом 3 квітня відбувся урочистий молебень, який проводив доктор богослов’я отець Діонісій. Цього дня біля каплиці Святого Георгія Побідоносця зібралися керівництво, працівники та студенти МАУП.

  

На початку з вітальним словом до усіх звернувся отець Діонісій:

«У цей важливий та знаменний день 25-річчя з дня заснування нашої рідної Академії ми возносимо молитовну подяку Творцеві Всесвіту, Господу нашому Ісусу Христу за великі та важливі сторінки української історії, до якої безпосередньо причетні наші професори, викладачі, працівники та студенти. Ми дякуємо Богові, що він дав нам можливість бути свідками народження нової епохи в українській освіті, культурі та науці.

Зусиллями наших науковців, викладачів, керівництва, студентів, кропіткою, наполегливою та жертовною працею працівників нашої рідної Академії золотими літерами в історію української педагогіки, освіти, науки, мистецтва, журналістики, менеджменту, бізнесу, культури та релігії вписана багатогранна діяльність Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Всі здобутки Академії, усі досягнення — це свідома громадянська та патріотична позиція нашого багатотисячного колективу. Це вершина осмисленого, всебічного пізнання нашими дорогими студентами Бога, людини, суспільства усього світу та рідної Батьківщини.

У цей особливий ювілейний день, звертаючись до Бога, до Пречистої Матері Діви Богородиці та усіх святих, прошу для нашого зібрання, нашої громади, нашого наукового товариства Божого благословення, натхнення у Дусі Святому, мудрості, сили, світлого неба над головою, справжньої єдності нашого народу, Божої ласки та любові. Ще раз вітаю Вас, дорогі брати та сестри, з ювілеєм. Нехай Господь зберігає нас усіх».

Під час молебню було зазначено, що Міжрегіональна Академія управління персоналом займає особливе місце  у житті української православної церкви, зокрема у сфері релігійного пізнання світу та у руслі церковної місії просвітництва. Навіть зовнішні ознаки київський майданчик, пам’ятники, стели, каплиці, храми яскраві свідчення того, що все життя МАУП — це велике, священне та жертовне служіння Богові та Україні понад усе. Тому, за дорученням Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Онуфрія, отець Діонісій нагородив Академію Орденом Української православної церкви святого благовірного князя Київського Ярослава Мудрого.

      

Наприкінці до усіх присутніх звернувся засновник Міжрегіональної Академії управління персоналом, Голова Наглядової ради Георгій Щокін: «Сьогодні я щасливий і вдячний. Вдячний Богу, вдячний кожному із вас за те, що ми разом змогли створити освітній заклад, який був перший в Україні і залишається найкращим.  Я щасливий, що ми з вами дожили до цього ювілею – 25-річчя.  Хочу побажати, щоб Академія зустріла ще багато таких ювілеїв!»

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: