Про Академію

Меню

Урочистий випуск студентів Інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса

18 Грудня 2013 16:49

18 грудня у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся випуск студентів Інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса.Урочисте вручення дипломів проходило у кіноконцертному залі «Україна» Президії Академії. На урочистих зборах, присвячених цій важливій у житті кожного студента події, були присутні викладачі та керівництво МАУП, батьки та родичі випускників.

На свято завітала почесна президія, до складу якої увійшли:

  • Проректор з наукової та виховної роботи МАУП,  завідувач кафедри політології, доктор політичних наук, професор  Микола Головатий;
  • Директор Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса, завідувач кафедри міжнародних відносин та міжнародної економіки, доктор економічних наук Сергій Колганов;
  • Заступник директора Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса, кандидат історичних наук Ірина Журжа;
  • Завідувач навчальної частини Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса Оксана Казак.

На початку свята до випускників звернувся проректор з наукової та виховної роботи МАУП Микола Головатий: «Ми вручаємо вам дипломи про освіту, яку ви отримали в Українсько-Арабському інституті міжнародних відносин та лінгвістики. В інституті, випускники якого завжди засвідчують високу підготовку та хороші вміння виконувати свої професійні обов’язки. Щиро вітаю вас. Нехай Бог дарує вам хорошу долю». Також Микола Федоровичоголосив результати державної атестаційної комісії.

Вітаючи студентів директор інституту Сергій Колганов зазначив, що вручення дипломів напередодні Дня Святого Миколая є досить символічним. У своєму напутньому слові випускникам Сергій Олексійович сказав: «Бажаю вам, дорогі випускники, знайти своє покликання у житті та самореалізуватися. Бережіть свої відносини із друзями, яких ви зустріли у стінах Академії, підтримуйте  та допомагайте один одному».

Слово для привітання своїх друзів надали і випускниці Інституту міжнародних відносин та лінгвістики Дарії Глушко: «Пройшло вже 5 років, які ми прожили разом. За цей час ми стали справжньою сім’єю. Кожному із вас я бажаю натхнення у досягненні своїх цілей та радіти кожному дню».

В ході урочистої частини свята випускники отримали  дипломи і теплі привітання. У добру путь, шановні випускники!

 

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: